Suwalszczyzna.net
2018-10-22
Warsztaty „Skuteczna komunikacja”
Suwałki • Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej, ul. E. Plater 33A, godz. 17:00


Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza rodziców i wszystkich zainteresowanych na otwarte warsztaty „Skuteczna komunikacja”, które poprowadzi Aneta Zamojska.


Więcej »
2018-10-24
Środa Seniora: Dzisiaj Ziemia Wasza Jest Wolną
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00


Seniorzy ze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Suwałkach zapraszają na patriotyczne widowisko teatralno-muzyczne przygotowane dla uczczenia 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. To żywa lekcja historii, zarówno dla starszych suwalczan, jak i młodego pokolenia.


Więcej »
2018-10-25
Koncert zespołu LowBow
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00


Inspiracją do powstania tego szczególnego projektu muzyki były nowe techniczne możliwości gry na instrumentach oraz potrzeba stworzenia czegoś autorskiego. Maciej Sadowski od zawsze miał w sercu specjalne miejsce dla dynamicznych i pięknych, ilustracyjnych i śpiewnych melodii, w które zaopatrzył LowBow. Skojarzenia z Benem Ezrą czy Zoe Keating jak najbardziej na miejscu.

Więcej »
2018-10-25
5. Spotkanie Fan Clubu Bluesa
Suwałki • Restauracja Rozmarino, ul. Kościuszki 75, godz. 19:00


Restauracja Rozmarino zaprasza na piąte spotkanie Fan Clubu Bluesa. Tym razem przed miłośnikami tego rodzaju muzyki wystąpi zespół North Pole Quartet.

Więcej »
2018-10-26
Wieczór Zaduszkowy. Na Mlecznej Drodze życia
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00


Konsulat Republiki Litewskiej w Sejnach oraz Suwalski Ośrodek Kultury zapraszają na Wieczór Zaduszkowy. Będzie to montaż poetycko-muzyczny w wykonaniu litewskich grup artystycznych z Suwałk.

Więcej »
2018-11-11
Suwalczanie pobiegną dla Niepodległej
Suwałki • Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, godz. 12:00


11 listopada mieszkańcy Suwałk będą mogli także na sportowo uczcić 100. rocznicę odzyskania niepodległości biorąc udział w biegach pn. „Suwałki dla Niepodległej”.

Więcej »
2018-11-21
Energiczny Earl Thomas w projekcie gospel
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 19:00


Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Earla Thomasa. Sporą dawką żywiołowych brzmień i pięknych melodii podzieli się z suwalczanami amerykański wokalista, bluesman. Tym razem w odsłonie gospel a capella.

Więcej »
2018-11-30 - 2018-12-02
XV Międzynarodowe Spotkania z Monodramem - O Złotą Podkowę Pegaza
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5


Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na Jubileuszowe XV Międzynarodowe Spotkania z Monodramem - O Złotą Podkowę Pegaza. W programie trzy dni ze znakomitym teatrem i zaangażowanymi aktorami. Widzowie zobaczą również spektakl inspirowany życiem i twórczością meksykańskiej malarki Fridy Kahlo, będący zderzeniem teatru, video art, performance.

Więcej »
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki