Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Turystyka aktywna » Czarter jachtów na jeziorze Wigry

Czarter jachtów na jeziorze Wigry  

Adres: ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Przepisz z obrazka:
O nas

Od wielu lat specjalizujemy się w czarterze jachtów żaglowych na Suwalszczyźnie – na jeziorze Wigry. Wszystkie nasze jachty utrzymane są na wysokim poziomie i spełniają wymogi bezpiecznej żeglugi. Możliwość wyboru typu jachtu (Omega, Giga II, Sasanka) pozwala dobrać jednostkę optymalną dla Państwa potrzeb i możliwości.


Omega

Rok budowy 2007, cena 120 zł/dzień
Dodatkowe wyposażenie: pasy balastowe, przedłużacz rumpla

Omega nie jest jachtem kajutowym. Długość tej żaglówki to 6,20m. Powierzchnia żagli wynosi około 15m2. Najpopularniejszy typ żaglówki w Polsce. Bardzo popularna w turystyce ze względu na małe zanurzenie i obszerny kokpit. Bezpieczna i bardzo trudna do wywrócenia, ale także trudna do postawienia.

Giga II

Rok budowy 2003, cena 160 zł/dzień
Dodatkowe wyposażenie: kuchenka, rolfok

Jeden z najpopularniejszych jachtów kilowych, rufa typu retrousse. Bardzo wygodny dla 4 osób ze względu na brak skrzyni mieczowej. Jacht typowo turystyczny, stabilny i łatwy w obsłudze.

Sasanka

Rok budowy 2008, cena 230 zł/dzień - czarter powyżej 3 dni; 280 zł/dzień - czarter do 3 dni.
Dodatkowe wyposażenie: kuchenka, światło, silnik elektryczny Minnkota, sztywny sztag, grot pełnolistwowy, WC chemiczne.

Ten jacht stał się szlagierem ostatnich sezonów i rekordzistą popularności. Piękna linia jachtu, komfort wnętrza, doskonałe wyposażenie, obszerność kokpitu, estetyka wykonania, niezawodność i łatwość obsługi sprawiły, że jacht przez swą uniwersalność i niezwykłą wręcz szybkość, zdobył uznanie wśród żeglarzy ceniących komfort. Obszerny kokpit mieści swobodnie 5-6 dorosłych osób.Jezioro Wigry

Jezioro Wigry jest największym i niewątpliwie najatrakcyjniejszym akwenem w regionie. Wraz z przyległymi mniejszymi czternastoma jeziorami, Wigry tworzą szczególny zespół ekosystemów wodnych o łącznej powierzchni około 2500 ha.

Bogata i urozmaicona linia brzegowa, liczne wyspy w południowej części jeziora, częste występowanie "głęboczyków" i płycin zwanych "górkami" oraz wysokopienne lasy nad tonią składają się na niepowtarzalne piękno Wigier.
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki