Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Agroturystyka » Agroturystyka ZAPIECEK POD CISOWĄ GÓRĄ

Agroturystyka ZAPIECEK POD CISOWĄ GÓRĄ  

Adres: Gulbieniszki 23, 16-404 Jeleniewo
Zobacz na mapie
Cena: 40.00 - 40.00 zł
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Przepisz z obrazka:
Dom z „duszą”


Zapraszamy do naszego wygodnego i przestronnego domu z „duszą”. Szczególnie chętnie gościmy grupy przyjaciół i rodziny z dziećmi. Przestrzeń wewnątrz jest tak zorganizowana by można było spokojnie odpocząć w samotności lub wspólnie milo spędzić czas: przy kominku w salonie, jadalni, na dużym zadaszonym tarasie, przy grillu lub ognisku. Dla dzieci przygotowaliśmy antresolę z zabawkami, książkami i grami planszowymi, domek na drzewie w sadzie, oraz „plac zabaw” w stodole(na deszczowe dni). Do dyspozycji mamy boisko do gry w kometkę lub siatkówkę, trampolinę, rowery, huśtawki, piaskownicę, nasz własny staw do wędkowania lub kąpieli. Na lato przygotowujemy basen ogrodowy. Zadbane, ogrodzone podwórze z mnóstwem zieleni (prawie 5000mkw) to bezpieczne miejsce do zabaw i rekreacji.

Dobra baza wypadowa na wycieczki po Suwalszczyźnie, na Litwę lub zimą na narty - ośrodek narciarski Szelment tylko 7km. (aktualne warunki narciarskie na stronie: www.szelmet.suwalszczyzna.net .


Oferta

Naszym gościom oddajemy do dyspozycji cały dom.
Przygotowaliśmy 12 miejsc noclegowych w 2 pokojach rodzinnych- 4 osobowych( 1x łóżko podwójne, 2x łóżka 1 osobowe), oraz 2 pokojach 2 osobowych.

Oferujemy spokój i swobodę w domu całkowicie do państwa dyspozycji, 3 łazienki, kuchnia, duża jadalnia ,pokój z kominkiem i wyjątkowo urokliwy piec kaflowy. Dla dzieci , na deszczowe, dni antresola z kącikiem zabawek. Duży, zadaszony taras, idealny na wieczorne biesiady i sielskie poranki.

W sezonie preferujemy wynajem całego domu w cenie 490 zł za dobę.
Poza sezonem istnieje możliwość negocjacji warunków pobytu.

W przypadku pobytów sylwestrowych cenę ustalamy indywidualnie.


Okolica

Wędkarze będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i sprzęt nad naszym stawem, lub na licznych pobliskich jeziorach. Mamy możliwość wypożyczenia lodzi wiosłowej.

Położenie siedliska zachęca do odkrywania Suwalszczyzny, zarówno bliższej jak i tej dalszej. Nasze okolice to wymarzone miejsce dla każdego turysty, zarówno rodzin z dziećmi jak i wędkarzy, rowerzystów czy fotografików. Przepiękne krajobrazy znane z filmów „Pan Tadeusz” i „Dolina Issy” pozostawią niezapomniane wrażenia. Mamy do dyspozycji naszych gości rowery dla chętnych do zwiedzania dziewczyn terenów.Osoby lubiące aktywny wypoczynek znajdą u nas kilkadziesiąt szlaków rowerowych oraz pieszych, wiodących przez górzysty teren Parku z przepięknymi widokami.
Polecamy zwiedzanie przepięknego Suwalskiego Parku Krajobrazowego z Cisową Górą, i Parku Krajobrazowego Puszczy Rominckiej, wycieczkę do słynnych wiaduktów kolejowych Stańczyki oraz aktywne wycieczki wokół jeziora Szurpiły, wyprawę nad najgłębsze jezioro w Polsce – Hańcza, odwiedzenie ciekawych i bogatych kulturowo miejscowości przygranicznych np. Sejny, Puńsk, Wodziłki.

Bliskość granicy litewskiej zachęca do odwiedzenia Wilna, Druskiennik, Trok i litewskiej Kłajpedy.

Suwalszczyzna to także region w którym znajduje się wiele unikatowych zabytków i ciekawych miejsc wartych odwiedzenia:

Galeria wiejska w Przełomce
Głazowiska - Bachanowo, Łopuchowskie
Oz Turtulski
Ruiny dworku księcia Mirskiego,
Pozostałości po pałacu Paca i festiwal muzyki celtyckiej w Dowspudzie
Góra Zamkowa i Kościelna - pozostałości po grodziskach Jaćwingów,
Ścieżka poznawcza wokół jeziora Jaczno - wiszące torfowiska,
Trój styk granic - Polski, Litwy i Rosji
Suwalski Blues Festiwal (w Lipcu)- jeden z najciekawszych w tej części Europy
Osada Jaćwiesko – Pruska w Oszkiniach
Ogród Bajek „Sowa” w Kaletniku
Suwałki - zabytki architektury, Aquapark
Sejny - zabytki architektury, coroczne koncerty muzyki żydowskiej i organowej
Wigry - klasztor Kamedułów (miejsce pielgrzymki Jana Pawła II),
Wigierska kolejka wąskotorowa w Płocicznie
Wiadukty w Stańczykach - Suwalskie "akwedukty"
Jaćwieski Piknik Archeologiczny we wsi Szwajcaria
Festiwal Na Buduku - okolice Frącek
AUKSO - koncerty muzyki poważnej

W okresie zimowym dom jest idealną bazą wypadową dla amatorów białego szaleństwa. Nasz obiekt znajduje się tylko7km od największego w północno-wschodniej Polsce ośrodka sportów zimowych - WOSiR Szelment, który w roku 2008 oddał do dyspozycji pięć oświetlanych narciarskich tras zjazdowych, cztery wyciągi o długości od 300 do 500 metrów oraz jeden 150-metrowy wyciąg dla dzieci. Wszystkie stoki są oświetlone i sztucznie naśnieżne.

GPS:
542543182373 N 229140796661 E


Serdecznie zapraszamy.

Ewa i Marek Haponik
Odsłony: 43051
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki