Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Agroturystyka » Gospodarstwo agroturystyczne U KRYSI

Gospodarstwo agroturystyczne U KRYSI  

Adres: 16-407 Wiżajny, Burniszki 1
Cena: 23.00 - 30.00 zł
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Przepisz z obrazka:
Opis

Gospodarstwo położone nad jeziorem Wiżajny na pograniczu polsko-litewskim, wokół teren pagórkowaty, sprzyjający uprawianiu wycieczek pieszych i rowerowych, zimą narciarstwa biegowego i zjazdowego. W odległości od 7 km do 15 km trzy przejścia graniczne z Litwą umożliwiające poznanie regionu Suwalkija po stronie litewskiej.

Oferta

Wokół domu duża, otwarta przestrzeń z miejscem na wypoczynek: kamienny grill, altany, oczka wodne, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej i siatkowej. Nad jeziorem plaża z pomostem, miejsce na ognisko. Dostępne 2 kajaki, 2 łodzie wiosłowe, rower wodny.

Na parterze: kuchnia, jadalnia, 2 pokoje 4-osobowe, łazienka/WC, oddzielne WC, 2 pokoje 2-osobowe, łazienka/WC. Na piętrze: pokój 2-osobowy z łazienką/WC, pokój 4-osobowy rodzinny z łóżkiem piętrowym i łazienką/WC, pokój 2-osobowy, na korytarzu łazienka/WC. Na II piętrze 2 pokoje 3-osobowe, 3 pokoje 2-osobowe, pokój 4-osobowy, przejściowy, 2 łazienki/WC, oddzielne WC. W suterenie duża stołówka i sala z kawiarenką.

W drugim domu, na parterze: 2 pokoje z łazienkami. Na piętrze 4 pokoje 3-osobowe i pokój 2-osobowy, każdy z oddzielną łazienką.

Polecamy regionalną kuchnię polsko-litewską, pieczemy chleb na zakwasie, robimy masło, sery, twarogi i wędliny, organizujemy ogniska z pieczeniem barana lub prosiaka.

Przyjmujemy grupy zorganizowane. Nasze gospodarstwo jest doskonałą bazą wypadową na Litwę.

Cennik

Ceny pokoi od 23 zł do 30 zł
Wyżywienie nie porcjowane: śniadanie – 12 zł, obiad – 18 zł

Ilość miejsc: dom I – 25, dom II - 24

Zapraszamy serdecznieNIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki