Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Agroturystyka » Agroturystyka NAD HAŃCZĄ

Agroturystyka NAD HAŃCZĄ  

Adres: Mierkinie 5, 16-405 Smolniki
Zobacz na mapie
Telefon: (87) 568 84 37 (preferujemy kontakt na tel. kom.)
Telefon kom.: 507 48 47 47
Fax:brak
E-mail:brak
Adres WWW: http://www.shoteye.webd.pl/Panoramy/Agro_Jozef/Agro_Jozef.html  
Cena: 25.00 - 50.00 zł
Powołaj sie na portal www.suwalszczyzna.net. Dziękujemy!
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym siedlisku.

O nas

Zapraszamy Państwa serdecznie do wypoczynku w gospodarstwie agroturystycznym, położonym w samym sercu Suwalskiego Parku Krajobrazowego nad najgłębszym polskim jeziorem Hańcza.

Oferta

Oferujemy Państwu m.in.: 5 komfortowych nowo wyremontowanych, wyposażonych w nowe meble pokoi 2-4 osobowych z łazienkami.

Oferujemy wyżywienie: śniadania, obiadokolacje oparte na domowych produktach, możliwość poznania kuchni regionalnej.

Dodatkowo pole gdzie można rozbić namiot, parking na ogrodzonej posesji, grill, sad, staw rybny z możliwością łowienia, miłą atmosferę i obsługę.

Posiadamy własny dostęp do jeziora Hańcza - długość linii brzegowej 250 m. ze świetną ścianką do nurkowania i dobrym dojazdem.

Oferujemy przejażdżki bryczką, zimą kuligi.

Na terenie gospodarstwa mamy wydzielone miejsce na ognisko, grill, plac zabaw dla dzieci z huśtawką. W sadzie znajdują się dwie zadaszone wiaty/altanki i drewniane ławeczki i huśtawką.

Naszym gościom oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, łodzi wiosłowej i kajaka.

Wędkarze mogą na miejscu uwędzić lub przygotować i skonsumować świeżo złowione ryby.

Gospodyni oferuję wyrabiane w gospodarstwie doskonały sery, masło, chleb, wędliny i inne wyroby domowe oraz niezapomniane nalewki owocowe.

Cennik

Noclegi 25-50 zł/doba

Wyżywienie:

-śniadanie 16 zł
-obiadokolacja 18 zł

Okolica

Wokół rozpościerają się cudownie zielone lasy obfitujące w grzyby i owoce leśne. Nad jeziorem istnieje możliwość wypożyczenia kajaków. Jezioro posiada doskonałe warunki do nurkowania i kąpieli.

Wiele niespodzianek i atrakcji czeka na Państwa w naszych progach i okolicy, ale aby wakacje spędzone u nas zawsze były udane niech pozostaną one niespodzianką ...

Jezioro Hańcza

Hańcza jest rynnowym jeziorem polodowcowym, najgłębszym w całej środkowej części Niżu Europejskiego. Jego maksymalna głębokość wynosi aż 111,5 m (pomiar dokonany echosondą w 1995r). Położone jest na wysokości 227 m.n.p.m.

Hańcza należy do jezior oligo-mezotroficznych. Jego wody są bardzo czyste, odznaczają się dużą przezroczystością dochodzącą nieraz do 12 m. Dno piaszczysto-żwirowe oraz woda uboga w substancje mineralne powodują, że brzegi jeziora są niemal pozbawione szuwaru, a roślinność zanurzona jest bardzo słabo rozwinięta.

("Przyroda Województwa Suwalskiego" A. Sokołowski, J. Kot - Suwałki 1996)
Zapraszamy serdecznie!

Danuta i Józef LejmelNIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE

Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416

Warning: file_get_contents(http://nieruchomosci.suwalki.info/suwalszczyzna_mk.php): failed to open stream: operation failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki