Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Campingi » Pole namiotowe nad jeziorem Zelwa

Pole namiotowe nad jeziorem Zelwa
  

Adres: Zelwa
Zobacz na mapie
Telefon: brak
Telefon kom.: 601717887
Fax:brak
E-mail:
Adres WWW: brak
Powołaj sie na portal www.suwalszczyzna.net. Dziękujemy!
Położenie

Pole namiotowe nad jeziorem Zelwa znajduje się na przepięknej Suwalszczyźnie, pośród sosnowych lasów Puszczy Augustowskiej w sąsiedztwie rezerwatu Tobolink, w odległości ok. 14km od Wigierskiego Parku Narodowego, ok. 30km od Suwałk i Augustowa. Do granicy z Litwą ok. 10 km.

Oferta

Od wielu lat na nasze pole namiotowe zapraszamy turystów zarówno pod namioty jak i z przyczepami campingowymi. Pola biwakowe są wyposażone w studnie abisynki, w suche sanitariaty, z powodu braku możliwości podłączenia do prądu istnieje możliwość podładowania akumulatorów u właściciela pól. Oczywiście są również miejsca do palenia ognisk, na których wieczorem można przygotować wcześniej złowione ryby. Ponad 2 hektary powierzchni naszego pola malowniczo położonego na uboczu i z dala od dróg, zapewni każdemu wystarczającą przestrzeń do wypoczynku i spokoju.

Atrakcje

Czysta woda jeziora Zelwa (objętego strefą ciszy) pozwala na korzystanie z kąpieli, uprawiania sportów wodnych niemotorowych i daje olbrzymią satysfakcję z wędkowania z dostępnych na polu pomostach lub z łodzi. Wypływająca z jeziora Pomorze rzeka Marycha, łącząca się krótkim przesmykiem z jeziorem Zelwa jest wyjątkową , meandrującą wśród lasów w ciszy i naturalnym pięknie - warto jest przeznaczyć dzień na spływ tą nieznaną rzeczką. Nasze pole namiotowe jest doskonałą bazą do organizowania wycieczek po całym pojezierzu Suwalsko - Augustowskim. Niedaleko pola przebiegają trasy rowerowe. Dodatkową atrakcją dla aktywnych turystów jest bliskość sąsiednich państw: Litwy, Białorusi oraz niedalekie położenie Łotwy,Estonii i Obwodu Kalinigradzkiego, z których szczególnym powodzeniem cieszą się jednodniowe wycieczki do Wilna oraz spływy kajakowe ich, jeszcze "dzikimi" rzekami.

Okoliczne lasy powinny również zadowolić amatorów grzybobrania. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca do wypoczynku na łonie natury, lubisz wędkować, pływać, wędrować po lasach to przyjedź na nasze pole namiotowe nad jezioro Zelwa. Znajdziesz tu ciszę, fascynującą przyrodę, malownicze jeziora, przepiękne krajobrazy oraz przyjazną atmosferę. Warto nas odwiedzić.

Cennik
Pobyt krótkotrwały ( do 6 godzin ) - 50% stawki podstawowej
Przy ciągłym pobycie dłuższym niż 10 dób – każda kolejna doba – 10% rabatu.
Doba pobytowa liczona jest od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do 13.00 w dniu wyjazdu.
Opłatę za pobyt należy uiścić u właściciela pola biwakowego (tel. 601 717 887) w dniu przyjazdu.
Wjazd i pobyt na polu biwakowym dozwolony tylko dla biwakujących.
Odsłony: 10059
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki