Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Domki » Leśniczówka LIZDEJKI

Leśniczówka LIZDEJKI  

Adres: Lizdejki 11, 16-406 Rutka Tartak
Zobacz na mapie
Telefon: brak
Telefon kom.: 503 501 330
Fax:brak
E-mail:
Adres WWW: http://www.lizdejki.pl  
Cena: 30.00 - 50.00 zł
Powołaj sie na portal www.suwalszczyzna.net. Dziękujemy!
Wyjątkowe miejsce na wypoczynek z dala od tłumu, otoczone lasem, pagórkami oraz rzeką Szeszupą.

Oferujemy wynajęcie pokoju z łazienką oraz pokoju z łazienką i aneksem kuchennym. Do dyspozycji oczywiście jest kuchnia lecz proponujemy Państwu posiłki przygotowywane przez Gospodynię, której specjalnością jest kuchnia regionalna tj. kartacze, babka ziemniaczana i inne pyszności. Istnieje oczywiście możliwość dostosowania kuchni do potrzeb indywidualnych np. bezglutenowe obiady. Dla osób, które będą chciały zabrać wspomnienie wyjątkowych smaków do domu oferujemy własne wyroby regionalne.

Wieczory spędzać można przy grillu, ognisku, a gdy pada deszcz można przenieść się pod wiatę, by przedłużyć przyjemność spędzania czasu na łonie natury. Posiadamy drewnianą saunę, gdzie w gorącej atmosferze można zregenerować ciało, po czym ochłonąć w zimnej wodzie rzeki. Przepływająca rzeka Szeszupa, bogata jest w różnorodne ryby a jej orzeźwiająca i przejrzysta woda zachęca do spędzania czasu w jej pobliżu. Rzeka jest w większości miejsc płytka, dzięki czemu jest bezpiecznym kąpieliskiem dla dzieci. Gorąco zachęcamy do spływu kajakowego, który możemy Państwu zorganizować. Równie atrakcyjna jest pora zimowa, gdy można zorganizować kulig, uprawiać sporty zimowe czy po prostu zjeżdżać na sankach.

Liczne atrakcje turystyczne oferowane przez okoliczne gminy umożliwiają każdemu aktywny wypoczynek np. rewelacyjny plac zabaw oraz plaża nad jeziorem Pobondzie, oddalone o 1,5 km od naszego domu. Miejsce jest idealne dla osób, które preferują aktywny wypoczynek jak również dla tych, którzy chcą odpocząć na leżaku czytając książkę.

Miejsce lokalizacyjnie korzystne jest na wypady turystyczne na Litwę.

Do wynajmu:
1. domek - pokój z aneksem kuchennym i łazienką - do 4 osób
2. pokój z łazienką - do 4 osób

Zapraszamy serdecznieOdsłony: 18274
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki