Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Domki » ALE CHATA

ALE CHATA  

Adres: 16-304 Strękowizna 25A
Zobacz na mapie
Telefon: brak
Telefon kom.: 603 77 74 87
Fax:brak
E-mail:
Adres WWW: http://www.domwlesie.pl  
Cena: 35.00 - 50.00 zł
Powołaj sie na portal www.suwalszczyzna.net. Dziękujemy!
Szanowny Gościu


Jeśli szukasz miejsca, w którym chciałbyś spędzić swój wolny czas, który pozostanie na długo twoim miłym wspomnieniem dobrze trafiłeś. Jeśli twoim życzeniem jest wyciszyć się - usłyszysz ciszę. Jesteś aktywny fizycznie - wykorzystasz to. Dzika przyroda jest Ci bliska?...dotkniesz jej. To wszystko w sercu Puszczy Augustowskiej, gdzie twoim towarzyszem jest las, woda i niebo.


Do twojej dyspozycji oferujemy wygodny, o nietypowej architekturze i lokalizacji dom całoroczny, oferujący miejsce dla 8-13 osób. Wyposażony jest w prawdziwy, wielki kominek z otwartym paleniskiem, olbrzymi zadaszony taras nad samą wodą, telewizję satelitarną, w pełni wyposażoną kuchnię. Jest także plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawka, zjeżdżalnia), miejsce na ognisko i grill. Cała działka (ok. 20000m2) jest ogrodzona. Istnieje możliwość wykupienia pobytu z wyżywieniem. Dla zainteresowanych także internet wifi.


Dom zlokalizowany jest w głębi Puszczy Augustowskiej, około 10 km lasem od Augustowa (woj. podlaskie) w kierunku północno-wschodnim, przy rezerwacie krajobrazowym Jezioro Długie-Kalejty w leśnej osadzie Strękowizna. Posesja otoczona jest lasami oraz puszczańską rzeczką, będącą jedną z najpiękniejszych i najdzikszych tras kajakowych w Puszczy Augustowskiej. Lokalizacja zapewnia stuprocentowy spokój, ciszę, całkowity brak ruchu samochodowego, bogactwo runa leśnego w postaci grzybów i jagód.


Dom znajduje się 6 metrów od wody (jeziorko należące do działki o wielkości około 80 m na 60m, doskonale nadające się do pływania, posiada piaszczystą, bezpieczną plażyczkę, idealną dla dzieci oraz wygodny pomost) co widać na zdjęciach zamieszczonych w galerii.


Na terenie posesji jest także dostępna sauna. Zbudowana jest ona w tradycyjny sposób z litego bala-okrąglaka jako odrębny budynek. Opalana jest drewnem, znajduje się nad samą wodą. Jednorazowo może w niej przebywać ok. 10-15 osób, w tym miejsca leżące. Podczas użytkowania można słuchać relaksującej muzyki. Jej wystrój, wykonanie i leśne położenie nad samą wodą wpływa na jej wyjątkowy klimat. Więcej informacji i zdjęć znajduje się na stronie www.domwlesie.pl


Oprócz tego w pobliżu domu znajduje się zachodnia odnoga Jeziora Długiego (z bardzo dobrym miejscem do kąpieli) oraz dwa suchary leśne (małe jeziorka). Lokalizacja ma tę dogodność, że mimo położenia w głębi puszczy, można dosyć szybko znaleźć się w Augustowie, co ma swoje liczne zalety.


Wielkość domu, sauna oraz własne jeziorko pozwala zorganizować różnego rodzaju jednodniowe, weekendowe lub dłuższe imprezy w postaci urodzin, imienin, obiadów, spotkań rodzinnych, towarzyskich, osiemnastek, wieczorów panieńskich, tematycznych związanych z lasem przyjęć dla dzieci, itp. Zapewnione będzie wyżywienie wraz z obsługą.


Co można u nas robić?


1.Dzika przyroda
- w okolicy znajdują się dwa parki narodowe (Wigierski Park Narodowy i Biebrzański Park
Narodowy , trzy parki krajobrazowe (Suwalski Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej i Mazurski Park Krajobrazowy)
oraz Dolina Rospudy
- liczne rezerwaty przyrody
- największy kompleks leśny oraz bagienny w Polsce(Puszcza Augustowska i Dolina Biebrzy)
- możliwość fotografowania przyrody (bogata fauna i flora),liczne ścieżki edukacyjne.


2. Aktywność fizyczna
- kajaki, rowery, jazda konna, narty biegowe, żeglarstwo, narty wodne (wyciąg w Augustowie)
- wędkarstwo (niezliczona ilość akwenów) - basen kryty w Augustowie, bliskość słynnego AquaParku w Druskiennikach
- szlaki piesze


3. Imprezy kulturalno-rozrywkowe
- liczne koncerty w Augustowie, praktycznie w każdy letni weekend, koncert muzyki celtyckiej
- imprezy masowe np. Radio ZET, Lato z Radiem, Weekend z Trójką, "Co ma pływać nie utonie",itp
- zawody sportowe (wyścigi motorowodne, skoki na nartach wodnych, wyścigi psich zaprzegów),itp


4.Turystyka
- parki narodowe, parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, Klasztor Kamedulski w Wigrach, Kanał Augustowski, kolejka wąskotorowa, rejsy statkiem oraz gondolami (także Rospudą)
- bliskość Litwy, możliwość zwiedzenia Wilna, Druskiennik i innych ciekawych regionów
- trasy kajakowe (szlak Czarnej Hańczy, Rospudy, Blizny, Biebrzy, Uły i Mereczanki na Litwie
- bardzo liczne szlaki rowerowe i piesze.


Oferujemy Państwu pomoc w organizacji wyżej wymienionych propozycji.


Cennik:
Wynajęcie całego domu: od 400 zł (w zależności od długości i terminu pobytu).


Więcej szczegółów na stronie www.domwlesie.pl


Zapraszamy

NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki