Suwalszczyzna.net
2017-12-16 - 2017-12-19
Jarmark Świąteczny 2017
Suwałki • Plac Marii Konopnickiej


W ostatnią przedświąteczną niedzielę, 17 grudnia o godz. 13:15 Miasto zaprasza na Wigilię Miejską. Suwalczanie przełamią się opłatkiem, złożą ciepłe życzenia, skosztują świątecznych potraw. W świątecznym repertuarze wystąpią suwalskie zespoły SHAMROCK i BECIAKI. Najmłodszych ucieszy spotkanie ze Świętym Mikołajem, wizyta w stajence z żywymi zwierzętami i ciekawe konkursy z nagrodami.

Dzień przed Wigilią Miejską, w sobotę, 16 grudnia, będzie miał miejsce koncert zespołu ZMIANA WACHTY, a 18 i 19 grudnia na placu M. Konopnickiej animatorzy z Pióropusza w godz. 13:00-14:00 zapewnią świetną zabawę z reniferami, elfami i śnieżkami.

W przedświąteczny poniedziałek i wtorek odbędą się również pełne bożonarodzeniowego klimatu familijne warsztaty w GSW Chłodna 20, na które zapraszają Kazimierz Gomułka, Mieczysław Iwaszko, Halina Lutyńska, Halina Mackiewicz i Lidia Żyniewicz z pracowni artystycznych SOK.

Na placu Marii Konopnickiej świąteczny klimat poczuć jednak będzie można dużo wcześniej. Już 6 grudnia, czyli w Mikołajki, o 17:00 rozświetlona zostanie choinka miejska. Rozświetlenia dokona Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz. Uroczystość uświetnią zespół i soliści Studia Piosenki ŚWIETLIK prowadzonego w Suwalskim Ośrodku Kultury przez Emila Kulbackiego. Na najmłodszych czekają konkursy oraz słodkie upominki, które wręczą Prezydent oraz śnieżynki.NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki