Suwalszczyzna.net
2019-01-21 - 2019-02-03
Zaplanuj ferie z Zimową Akademią Artystyczną
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5


W programie tegorocznych zimowych spotkań znalazła się szeroka gama zajęć plastycznych i manualnych, tanecznych i muzycznych oraz propozycje teatralne i filmowe. Coś dla siebie znajdą i najmłodsi – zapraszamy dzieci od 5. roku życia, jak i starsi. Wszystkie zajęcia prowadzą instruktorzy Suwalskiego Ośrodka Kultury, którzy mają głowy pełne pomysłów i już nie mogą doczekać się małych i dużych uczestników swoich warsztatów. I tak:

Prawdziwe cuda będzie można wykonać i zabrać do domu pod okiem Haliny Lutyńskiej i Lidii Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła na Zimowych Warsztatach Rękodzieła.
Młodych artystów plastyków i wszystkich, którzy kochają wyrażać się kolorem i kreską zapraszamy na Tęczę wyobraźni z Mieczysławem Iwaszką w Pracowni Sztuk Pięknych oraz Feryjne Fanaberie z Kazimierzem Gomułką w Pracowni Ilustracji i Rysunku.
Miłośnicy tańca z pewnością odnajdą się W kręgu tańca prowadzonych przez Kingę Kobielę (taniec ludowy), Ewę Niedźwiecką (warsztaty dla najmłodszych), Jagodę Tylendę (taniec z rekwizytem) i Mihaila Nikolova (jazz modern).
Uzdolnieni muzycznie mogą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności podczas zajęć w ramach Elementarza młodego melomana z Tomaszem Kierejszą.
Teatromanom polecamy udział w XIII Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych WTOOPA (edycja suwalska), podczas których będzie można zobaczyć kilka świetnych spektakli z całej Polski. Poleca Mirosława Krymska! Szczegóły wkrótce.
A dla przyszłych filmowców przygotowaliśmy warsztaty filmowe Między kamerą a akcją, kompletną propozycję dla kreatywnych ludzi niezależnie od wieku, profesji i predyspozycji. Uczestnicy warsztatów przejdą przez cały proces tworzenia filmu – od pomysłu, przez scenariusz, casting i plan, po montaż – i dostaną dwa tygodnie na wejście w temat i nakręcenie krótkiego filmu pod fachowym okiem pasjonata filmu i doświadczonego fotografa Bogusława Wasilewskiego.
Wstęp na zajęcia płatne po okazaniu dowodu wpłaty. Należności prosimy regulować w kasie SOK (ul. Papieża Jana Pawła II 5).NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki