Suwalszczyzna.net
2020-01-20 - 2020-01-31
Zimowa Akademia Artystyczna SOK zaprasza na ferie
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5


20-31.01.2020
SOK, ul. Jana Pawła II 5
Wstęp na zajęcia po okazaniu dowodu wpłaty (opłaty prosimy regulować w kasie SOK).

Na fanów gier wszelkiego rodzaju czekamy z historycznymi planszówkami (młynek, alquerque, hnefatafl, senet). Pięciodniowe zajęcia zakończymy turniejem! Będzie również okazja pograć w gry fabularne, czyli RPG – opowieści z odgrywaniem ról. Przewodnikiem po świecie wyobraźni będzie Magdalena Zielińska z Pracowni Dziedzictwa Kulturowego.

Miłośników pięknego pisania zapraszamy na “Kaligrafię średniowiecza” z Magdaleną Zielińską, która proponuje również zajęcia “Zrób sobie własny notes”.

Prawdziwe cuda, m.in: ozdoby z papieru i drewna, maskotki i lalki z gałganków, zabawki przytulanki, gniotki, decoupage, a nawet mydełka i torby bawełniane, będzie można wykonać pod okiem Haliny Lutyńskiej i Lidii Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła podczas warsztatów rękodzieła,

Tych, którzy patrzą na świat kolorów zapraszamy na plastyczne zajęcia artystyczne do Pracowni Sztuk Pięknych prowadzonej przez Mieczysława Iwaszkę oraz do Pracowni Slow Art na zajęcia z Martą Taraszkiewicz, która zapowiada zabawę z papierem, ołówkiem, rysunkiem i farbami.

Wszyscy kochający ruch, z pewnością się “W kręgu tańca” prowadzonych przez Jadwigę Tylendę (taniec z pałeczką), Ewę Niedźwiecką (taniec nowoczesny) i Irynę Popovą.

Na rozśpiewanych czeka z “Piosenkami rozrywkowymi” Anna Szafranowska z Suwałki Gospel Choir.

Młodszym teatromanom polecamy udział w warsztatach teatralnych z Grażyną Filipowicz-Karp i Teatrem LUSTRO, a starszym – “3, 2, 1 IMPRO” spotkania z Mirosławą Krymską z Pracowni Przytulisko Wyobraźni.

Najmłodszych serdecznie zapraszamy do Pracowni Teatr Lalki i Aktora na “Bajki Samograjki” – czyta Joanna Łupinowicz.

Dla przyszłych filmowców przygotowaliśmy warsztaty filmowe. Bogusław Wasilewski pokaże, jak wygląda proces tworzenia filmu – od pomysłu, przez scenariusz, casting i plan, po montaż – a uczestnicy zajęć nakręcą pod jego fachowym okiem krótkie etiudy.

GALERIA
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki