Suwalszczyzna.net
2020-01-20 - 2020-02-02
Ferie zimowe w Suwałkach
Suwałki • Suwałki


Drodzy Uczniowie suwalskich szkół

20. stycznia rozpoczną się ferie zimowe. Nadszedł czas odpoczynku od nauki i szkolnych obowiązków. Uczniowie, którzy okres ferii będą spędzać w mieście, mogą skorzystać z bogatej oferty Biblioteki Publicznej im. M. Konopnickiej, Muzeum Okręgowego, Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji, w tym półkolonii. Powyższa propozycja zapewni aktywny wypoczynek i niezapomnianą zabawę.

Informację o ofercie znajdziecie na szkolnych tablicach ogłoszeń oraz stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach (www.um.suwalki.pl), Waszych szkół oraz ww. instytucji. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie propozycje adekwatne do swoich zainteresowań i potrzeb.

Życzę Wam kreatywnego wypoczynku, nawiązania nowych przyjaźni, niezapomnianych chwil i wrażeń, a także by czas ferii zimowych przyniósł Wam wiele radości i pięknych wspomnień. Podczas wszelkiej aktywności pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim, a także swoich kolegów. Odpoczywajcie i cieszcie się wolnym czasem. Do szkół wracajcie wypoczęci i pełni energii. Udanych ferii.

Prezydent Miasta Suwałk
Czesław Renkiewicz

GALERIA
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki