Suwalszczyzna.net
2017-05-17 - 2017-05-26
XV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki
Białystok • Centrum Dydaktyczno-Naukowe Wydz. Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego


Wykłady, warsztaty, pokazy, a także laboratoria badawcze czy spektakle teatralne - już od 17 maja na wszystkich entuzjastów nauki, kultury i sztuki, czeka nie lada gratka - XV Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. Przedsięwzięcie to także promocja regionalnych inicjatyw edukacyjnych, uzdolnionej młodzieży oraz pomoc w wyborze kierunku studiów wyższych.

Więcej »
2017-05-25 - 2017-05-28
Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” 2017
Suwałki • SOK, ul. Jana Pawła II 5


To siedemnastą już edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier”. Podczas kilku dni będzie można oglądać prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży w wieku 6-25 lat z Polski i kilku krajów europejskich. Uczestnicy, tak jak co roku, powalczą o Grand Prix festiwalu oraz o Złotą, Srebrną i Brązową Muszelkę Wigier w kategoriach: taniec i śpiew. Laureaci Muszelek wezmą udział w koncercie finałowym. Części konkursowej towarzyszyć będą zajęcia warsztatowe i integracyjne.

Więcej »
2017-05-28
David Krauker Live In Suwałki
Suwałki • SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala im. A. Wajdy, godz. 19.00


Jeden z najwybitniejszych klezmerów świata, wirtuoz klarnetu ze słynnego The Klezmatics, ikona krakowskiego Festiwalu Kultury Żydowskiej, zagra w Suwałkach z Orkiestrą Klezmerską Teatru Sejneńskiego. Koncerty Davida Krakauera to prawdziwy crossover łączący wszystko ze wszystkim – żydowską tradycję i jazzową improwizację, klasyczną wirtuozerię i funkową energię.

Więcej »
2017-06-09
Widowisko taneczno-teatralne „W podsuwalskiej oberży”
Suwałki • SOK, ul. Jana Pawła II 5, Sala im. A. Wajdy, godz. 19.00


Zespół Pieśni i Tańca „Suwalszczyzna” jest znany z tego, że umie przenieść publiczność w czasie. Tym razem tancerze zabiorą widzów do początku XX wieku. Na imprezę, chociaż wówczas nikt tak jeszcze nie mówił, do podsuwalskiej oberży. Zobaczcie, jak bawiła się młodzież ponad 100 lat temu.

Więcej »
2017-06-10 - 2017-06-11
Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody
Mikołajewo • Klub Sportowy nad Wigrami, Mikołajewo 25 A


Klub Sportowy nad Wigrami zaprasza na Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody.

Więcej »
2017-06-19 - 2017-06-22
XVI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Wigraszek”
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5


Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek popularyzuje amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe. Po raz szesnasty na suwalskich scenach młodzi aktorzy dokonają podsumowania swoich dokonań artystycznych.


Więcej »
2017-07-03 - 2017-07-07
Baw, ucz się, eksperymentuj - półkolonie letnie
Suwałki • Laboratorium Symulacji Medycznych, PNT, ul. Innowacyjna 1


Laboratorium Symulacji Medycznych zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat na półkolonie letnie. Uczestnicy zajęć dowiedzą się między innymi jak wygląda praca w szpitalu, wezmą udział w warsztatach tworzenia świec, komponowania perfum oraz poznają zasady savoir vivre.


Więcej »
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki