Suwalszczyzna.net
2018-03-21
XVII Festiwal Piosenki Przedszkolnej
Suwałki • Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Noniewicza 83, godz. 10:00


Przedszkole nr 7 w Suwałkach i Państwowa Szkoła Muzyczna zapraszają na XVII Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Poza przedszkolakami wystąpią uczniowie PSM, Studio Piosenki Świetlik, dzieci z SOSW z piosenką przedszkolną „Jak rozmawiać z psem”, dzieci z Grupy Białej i Fioletowej Przedszkola nr 7.

Więcej »
2018-03-22
Szlak Śląskiego Bluesa – koncertowa Rozgrzewka SBF 2018
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 20:30


Bluesowa Rozgrzewka przed Suwałki Blues Festival to już tradycja. W tym roku w Suwalskim Ośrodku Kultury pojawią się na scenie goście z drugiego krańca Polski. Projekt Szlak Śląskiego Blues pod kierownictwem Jana Gałacha zawiera znakomite przeboje najwybitniejszych muzyków ze Śląska oraz utwory, które stanowiły inspirację dla SBB, Dżemu czy Irka Dudka. W bluesowej uczcie przed SBF 2018 weźmie też udział Suwalska Orkiestra Kameralna.

Więcej »
2018-03-23
Między wizją a abstrakcją. Obrazy wysokoenergetyczne - wernisaż wystawy
Suwałki • Galeria Patio, Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 18:00


Karina Sosnowska, autorka prezentowanych na wystawie prac, wierzy w siłę tworzenia i energię, która płynie z obrazów nie tylko w trakcie malowania, ale również podczas oglądania. O sile abstrakcyjnego malarstwa suwalskiej artystki będzie można przekonać się w Galerii Patio.

Więcej »
2018-03-23
Noc Sów w Wigierskim Parku Narodowym
Krzywe • Siedziba Wigierskiego Parku Narodowego, godz. 17:00


Wigierski Park Narodowy zaprasza na Noc Sów. W programie między innymi: opowieści o sowach Adama Zbyryta z Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, nocne nasłuchy sów w terenie i wspólne ognisko.

Więcej »
2018-03-25
Spektakl „Grace i Gloria”
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 17:00


Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl „Grace i Gloria”. Przed suwalczanami wystąpią dwie wybitne aktorki - Stanisława Celińska i Lucyna Malec.

Więcej »
2018-03-25
Pomóż biegiem - bieg charytatywny
Folwark Hutta • Huta 7, godz. 12:00


Fundacja Kierunek Ultra zaprasza na charytatywny bieg ścieżkami Wigierskiego Paru Narodowego.

Więcej »
2018-03-27
„Stroje ludowe Dzuków” - wernisaż wystawy
Suwałki • Foyer Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Jana Pawła II 5, godz. 17:00


Suwalski Ośrodek Kultury, Wspólnota Litwinów w Polsce, Muzeum Krajoznawcze w Olicie oraz Konsulat Republiki Litewskiej w Sejnach serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy „Stroje ludowe Dzuków”. Podczas otwarcia wystawy wystąpi chór Domu Kultury Litewskiej w Puńsku „Dzūkija”.

Więcej »
2018-03-28
Warsztaty filcowania
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, Sala Rękodzieła, godz. 17:00


Piękne ozdoby i biżuteria, elementy dekoracyjne, ale i rzeczy praktyczne, jak torebki. To wszystko będzie okazja własnoręcznie zrobić podczas warsztatów filcowania w ramach cyklu Środy Seniora. Wystarczy wyobraźnia i wełna.


Więcej »
2018-04-07
„Pinokio. Podróż w świat dziecięcej wyobraźni” - spektakl
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 10:00


Historia Pinokia uczy i bawi od wielu lat, a prawdę o… kłamstwie poznało dzięki niej kilka pokoleń. W cyklu Spotkania Teatralne ,,Za kurtynką” losy drewnianego chłopca, któremu z każdym wypowiedzianym nieprawdziwym słowem rósł nos, przypomni Łomżyński Teatr Lalek. Mądra historia, piękna scenografia i wyjątkowe lalki – nie tylko najmłodsi widzowie będą zachwyceni.

Więcej »
2018-04-08
„Szalone nożyczki” - spektakl
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00


Krzysztof Ibisz, Michał Piróg, Leszek Stanek i Dominika Gwit - to między innymi ci aktorzy już niedługo wystąpią przed suwalską publicznością. Na deskach SOKu stworzą nietypowy salon fryzjerski, do którego zaproszą także widzów. Czy „nożycowe szaleństwo” ogarnie mieszkańców naszego miasta?

Więcej »
2018-04-20
Filharmonia Suwałk. Wirtuozi klarnetu i fletu
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00


W kwietniowej Filharmonii Suwałk koncert klasyczny na flet, klarnet i orkiestrę. Na scenie wybitni soliści – Krzysztof Grabowski i Łukasz Długosz, swoją grą oczarowujący autorytety muzycznego świata i miłośników piękna muzyki klasycznej. Artystom towarzyszyć będą muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Krzysztofa J. Kozakiewicza.


Więcej »
2018-04-21 - 2018-04-22
III Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Suwałkach
Suwałki • Państwowa Szkoła Muzyczna, ul. Noniewicza 83


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia w Suwałkach zaprasza na III Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy.

Więcej »
2018-05-29
Koncert Korteza z zespołem
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 20:00


Na ten koncert z niecierpliwością czeka wielu suwalczan. Jeden z najciekawszych artystów polskiej sceny muzycznej już w maju zaśpiewa przed suwalską publicznością. Kortez zaprezentuje zarówno utwory ze swojej najnowszej płyty „Mój Dom”, jak i inne przeboje.

Więcej »
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki