Suwalszczyzna.net
2017-09-01
Serca bicie – usłyszeć ruch. Niezwykła instalacja w SOK
Suwałki • SOK, ul. Jana Pawła II 5, godz. 21.00


„The Heart of the Nation”, czyli dźwięk i światło w rolach głównych. Piotr Osuszkiewicz, twórca artystycznych instalacji z pogranicza magii i zaawansowanych technologii, jest autorem niezwykłego projektu, który będzie można dosłownie poczuć przed SOK-iem.

Więcej »
2017-09-03
Wybory Miss Suwałk
Suwałki • Stadion Miejski w Suwałkach, ul. Zarzecze 26, godz. 17:00-19:00


Najpiękniejsze kandydatki wyłonione w castingach zawalczą o tytuł pierwszej MISS SUWAŁK! A także o nagrody wartości kilku tysięcy złotych, otwartą drogę kariery.

Więcej »
2017-09-09 - 2017-09-16
Międzynarodowy Plener Malarski „Erem”
Wigry • Pokamedulski Klasztor w Wigrach


Międzynarodowy Plener Malarski „Erem” organizowany z okazji roku profesora Andrzeja Strumiłły.

Więcej »
2017-09-09
KOLARSKI DESANT NA JESIONOWĄ GÓRĘ
Szelment • WOSiR Szelment, godz. 14:00


Klub Rowerowy MTB Suwałki oraz Suwalska Organizacja Turystyczna organizują Rowerowy Desant na Jesionową Górę. Każdy z zawodników bedzie miał okazję zmierzyć się z legendarnym szczytem, zaczynając od podnóża Jesionowej Góry, a potem przejeżdzając szczyt, aby pokonać techniczny zjazd – powszechnie znany narciarzom w sezonie zimowym „Wąwóz”.

Więcej »
2017-09-24
II Koncert Kameralny - Twórczości Karola Szymanowskiego
Suwałki • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia, ul. Noniewicza 83, godz. 18.00


Drugi z I Cyklu Koncertów Kameralnych - Nowe Interpretacje 2017, jest przewidziany jako prezentacja wybranych utworów fortepianowych i pieśni Karola Szymanowskiego, przez wybitne wykonawczynie - pianistkę i sopranistkę. Jest też jednym z nielicznych muzycznych wydarzeń artystycznych na Suwalszczyźnie i Podlasiu, w którym zaprezentowane zostaną wybrane utwory kameralne z bogatej i niezwykłej twórczości tego genialnego polskiego kompozytora.

Więcej »
2017-10-15
III Koncert Kameralny Koncert Papieski - Laudate Dominum
Wigry • Klasztor Pokamedulski w Wigrach, godz. 12.30


W koncercie udział wezmą: warszawski Zespół Muzyki Dawnej - Sabionetta oraz zaproszona przez zespół do wspólnego udziału w koncercie, sopranistka, która w tym programie wykona także wspólne utwory z Zespołem Muzyki Dawnej - Sabionetta. Urokliwe brzmienie, wierność stylistyce epoki, prezentacja muzyki na wiernych replikach dawnych, rzadko prezentowanych instrumentów, a przede wszystkim wspólne wykonanie unikalnego programu koncertowego, to ogromne atuty tego typu propozycji muzyczno - historycznych.

Więcej »
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki