Suwalszczyzna.net
2017-10-20
Występ Kabaretu Smile
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:30 i 20:30


Jest ich trzech i potrafią rozbawić do łez. Sami twierdzą, że oglądanie ich w telewizji to jak zwiedzanie Wałbrzycha w internecie. Zapraszają na swój nowy program. Będzie coś o polityce czy nadal unikają tego tematu, wychodząc z założenia, że nie da się dobrze sparodiować komedii?

Więcej »
2017-10-21
Benefis Andrzeja Strumiłły
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 18:00


Uroczysty wieczór zakończy obchody 90-lecia urodzin artysty wyjątkowego dla budowania tożsamości i kultury województwa podlaskiego, a mieszkającego i tworzącego na Suwalszczyźnie. Muzycznymi gośćmi koncertu będą Voytek Proniewiecz & Duo Roszkowski oraz Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego. Wieczór poprowadzi Małgorzata Sporek-Czyżewska.

Więcej »
2017-10-22
Niedziela Teatralna z Fabryką Monodramów
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00


Adaptacja „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, przygotowana przez Jolantę Hinc-Mackiewicz na podstawie przekładu autorstwa Ireny Lewandowskiej i Witolda Dąbrowskiego, koncentruje się na wątku ukochanej Mistrza. Co kieruje bohaterką, która w imię miłości jest gotowa podpisać nieodwracalny pakt z diabłem? Czy prawdziwe uczucie?

Więcej »
2017-10-25
,,Jeden dzień z życia emeryta” - spektakl
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00


Jak wygląda codzienne życie przykładowo, choć może nie całkiem przykładnego, emeryta? Lekka i zabawna farsa Teatru Seniora ZGRYZ o codzienności seniora – jego radościach, troskach, przyjacielskich i tych mniej przyjemnych spotkaniach, w reżyserii Joanny Łupinowicz.Więcej »
2017-11-09 - 2017-11-10
Food Industry Life - konferencja
Suwałki • Park Naukowo-Technologiczny, ul. Innowacyjna 1


Forum jest wydarzeniem kongresowym, które ma na celu zgromadzenie przedsiębiorców, instytucji okołobiznesowych, ekspertów, samorządowców oraz przedstawicieli administracji rządowej, aby wspólnie zastanowić się nad – wiodącą w regionie – problematyką branży rolno-spożywczej, która wpisuje się w Inteligentne Specjalizacje Województwa Podlaskiego.

Więcej »
2017-11-24
Koncert Nicka Schnebelena
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 19:00


Do Suwałki Blues Festival 2018 zostało jeszcze sporo czasu. Kto nie może się doczekać
11.edycji SBF już niedługo będzie miał okazję posłuchać świetnego bluesa w Suwalskim Ośrodku Kultury. 24 listopada, w ramach trasy koncertowej, Suwałki odwiedzi Nick Schnebelen wraz z zespołem.

Więcej »
2017-11-25
Dancing Andrzejkowy z zespołem Keys
Suwałki • Hotel Logos, ul. Kościuszki 120, godz. 19.00


Zespół Keys zaprasza na Andrzejkowy Dancing w hotelu Logos. W programie muzyka znanych i lubianych wykonawców takich jak Akcent, Defis, Piękni i Młodzi, Anna Jantar czy Krzysztof Krawczyk, a także konkursy z nagrodami.

Więcej »
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki