Suwalszczyzna.net
2020-01-10 - 2020-03-08
Pełne kolorów grafiki Marca Chagalla w galerii Patio
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, Galeria Patio


Wystawa 60 grafik jednego z najwybitniejszych twórców współczesnej sztuki nowoczesnej, prekursora kubizmu. Chagall wypracował indywidualny styl, w którym można odnaleźć surrealizm, sztukę naiwną i impresjonizm. Na większości odbiorców największe wrażenie robią pełne wyrazu, wyobraźni żywe, wspaniale dobrane kolory. Wystawa towarzyszy obchodom 300-lecia Suwałk.

Więcej »
2020-02-05 - 2020-06-03
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza do Dyskusyjnego Klubu Filmowego
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, Sala Kameralna, godz. 18:00


Pięć obrazów kina europejskiego i na podsumowanie amerykański film z kultem pieniądza w roli głównej, to propozycje na spotkania entuzjastów działającego w SOK Dyskusyjnego Klubu Filmowego „13” w 2020 roku, od stycznia do czerwca, w środowe wieczory.

Więcej »
2020-03-01
Neo-Nówka / Suwałki - nowy program 2020
Suwałki • Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26, godz. 16.00


„Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Więcej »
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE

Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416

Warning: file_get_contents(http://nieruchomosci.suwalki.info/suwalszczyzna_mk.php): failed to open stream: operation failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki