Suwalszczyzna.net
2017-06-24 - 2017-06-25
XVII Piknik Kawaleryjski
Suwałki • Plac nad Zalewem Arkadia i plac u zbiegu ul. Świerkowej i Nowomiejskiej


Muzeum Okręgowego w Suwałkach i GRH „Garnizon Suwałki” zaprasza na XVII Piknik Kawaleryjski - Dni Kawaleryjskie w Suwałkach. Podobnie jak w trakcie poprzednich edycjach, w trakcie Pikniku odbędzie się Konkurs Sprawności Kawaleryjskiej obejmujący kros, konkurs władania szablą i konkurs władania lancą, pokazy historyczne, przemarsze, wieczór kawaleryjski oraz zawody w skokach.

Więcej »
2017-06-24
Art-Plast: Paseczki rządzą
Suwałki • Plac Marii Konopnickiej, godz. 11:00-13:00


Podczas czerwcowego spotkania z cyklu Art-Plast będziemy rolować, zginać, kleić i kreować rzeczy niesamowite z plątaniny kolorowych pasków: kartonowych, papierowych, długich kawałków tkanin i sznurka. Będzie paseczkowo!

Więcej »
2017-06-24
W poszukiwaniu kwiatu paproci - gra terenowa
Stary Folwark • Muzeum Wigier, godz. 10:00


Wigierski Park Narodowy zaprasza do wzięcia udziału w grze terenowej „Wśród lasów, pól i jezior… czyli co nie tylko Żwirek i Muchomorek wiedzieć powinni o wigierskiej przyrodzie. W poszukiwaniu kwiatu paproci i nie tylko…”Więcej »
2017-06-28
„Tradycja i kultura polskiej wsi” - wycieczka dla dzieci i dorosłych
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 8:00


Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na całodniową wycieczkę na Kurpie Zielone -przyciągające turystów znakomitą prezentacją tradycji i zwyczajów dawnego Podlasia i ziemi kurpiowskiej. Poznamy architekturę, technikę oraz kulturę materialną i niematerialną wsi. Miejsca, które zwiedzimy, w unikalny sposób ukazują bogaty dorobek historyczny polskiej wsi i piękne tradycje rzemieślnicze.


Więcej »
2017-06-28
„Ostry dyżur” - spektakl w ramach Środy Seniora
Suwałki • Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jan Pawła II 5, godz. 17:00


W ramach kolejnego spotkania z cyklu ŚRODY SENIORA zapraszamy na spektakl „Ostry dyżur”. Aktorów Teatru Zgryz można było już podziwiać na scenach Suwalskiego Ośrodka Kultury w spektaklach „Jeden dzień z życia emeryta” oraz „Nasze podwórko”. Teraz czas na kolejny spektakl. Zapraszamy wszystkich na „Ostry dyżur”. Każdy zostanie przyjęty bez kolejki.


Więcej »
2017-07-03 - 2017-07-07
Baw, ucz się, eksperymentuj - półkolonie letnie
Suwałki • Laboratorium Symulacji Medycznych, PNT, ul. Innowacyjna 1


Laboratorium Symulacji Medycznych zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-13 lat na półkolonie letnie. Uczestnicy zajęć dowiedzą się między innymi jak wygląda praca w szpitalu, wezmą udział w warsztatach tworzenia świec, komponowania perfum oraz poznają zasady savoir vivre.


Więcej »
2017-07-06 - 2017-07-09
10. Suwałki Blues Festival
Suwałki • Scena na Placu Marii Konopnickiej, scena przy ratuszu, suwalskie kluby


Suwalski Ośrodek Kultury oraz Miasto Suwałki zapraszają na 10. edycję Suwałki Blues Festival. Wśród kilkudziesięciu wykonawców wystąpi między innymi Martyna Jakubowicz, Dżem, Nocna Zmiana Bluesa, Fantastic Negrito, The Original Blues Brothers Band czy Joe Louis Walker.

Więcej »
2017-07-07 - 2017-07-09
Naturalnie Mazury Music & More Festiwal Węgorzewo
Węgorzewo • Plac Koncertowy, ul. Bema 7


Organek, T.Love, Kasia Kowalska, Kuśka Brothers czy Kult to tylko część wykonawców, którzy pojawią się podczas tegorocznej edycji Naturalnie Mazury Music & More Festiwal Węgorzewo.

Więcej »
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Kościuszki 112c lok. 4, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki