Suwalszczyzna.net

Paintball-organizacja imprez: Mazury, Suwalszczyzna i Podlasie  

Adres: Suwalszczyzna, Mazury, Podlasie
Telefon: prosimy o kontakt poprzez e-mail
Telefon kom.: prosimy o kontakt poprzez e-mail
Fax:087 730 59 93
E-mail:
Adres WWW: http://www.mazury-paintball.namazurach.net    
Powołaj sie na portal www.suwalszczyzna.net. Dziękujemy!
Oferta

Paintball to rodzaj gry zespołowej polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonej kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad na kombinezonie, powoduje eliminację z gry.

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Jest sportem, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi a wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja a nie siła, prędkość czy też zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu. Statystyki pokazują, że Paintball jest bezpieczniejszy niż golf, jogging, tenis, pływanie i wiele innych sportów.

Nasza firma dysponuje bezpiecznym sprzętem najnowszej generacji, zapewniającym klientom pełną satysfakcję i niezapomniane wrażenia. Do dyspozycji oddajemy wysokiej jakości markery, kombinezony kamuflażowe oraz maski. Sprzęt jest na bieżąco sprawdzany i serwisowany, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo uczestnikom zabawy. Wszystkim klientom pomagamy w odpowiednim doborze scenariusza gry.

Dysponujemy wieloma atrakcyjnymi terenami do organizacji gier paintballowych na Suwalszczyźnie, Mazurach i Podlasiu. Na życzenie jesteśmy w stanie zaprojektować i przygotować specjalne pole dostosowane do wymogów klienta na naszym lub wskazanym terenie.
Jesteśmy otwarci na grupy zorganizowane jak i klientów indywidualnych. Dla mniej doświadczonych dajemy możliwość oddawania strzałów do przenośnych tarcz i innych obiektów – jest to idealna rozrywka dla dzieci.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą imprez outdoor - paintball, spływy kajakowe, loty balonem, skoki na spadochronie, HIT SEZONU – przejażdżki psim zaprzęgiem - czytaj więcej »

Cennik

Pakiet startowy dla osób indywidualnych - 45 zł (pakiet zawiera wypożyczenie sprzętu-marker, kombinezon kamuflażowy, maska, 100 kulek oraz korzystanie z pola bez ograniczenia czasowego).

Dla aktywniejszych zawodników proponujemy:
- 200 kul na osobę – 65 zł
- 300 kul na osobę – 85 zł
- 400 kul na osobę – 100 zł
Każda dodatkowa kulka - 20 gr./szt.

Podane ceny dotyczą zabawy zorganizowanej na naszym terenie. Przy imprezach organizowanych na terenie wskazanym przez klienta dopłata za dojazd ustalana indywidualnie.
W przypadku grup zorganizowanych oraz różnego rodzaju imprez istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen. W przypadku połączenia zabawy paintballowej z innymi naszymi propozycjami imprez outdoor możliwe rabaty.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy i zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Scenariusze gier

Proponujemy kilkanaście scenariuszy typowych gier, oto kilka z nich:
1.Obrona Częstochowy-dwie drużyny: atakujący i broniący. Obrońca wybiera teren, na którym będzie się bronić i oznacza go (nie wolno obrońcy wychodzić poza wybrany obszar). Atakujący wygrywa zdobywając flagę obrońcy powstrzymując atak.

2.Zdobywanie flagi przeciwnika. W grze biorą udział 2 zespoły (liczba graczy dowolna). Każdy zespół ma swoją flagę oraz bazę. Uczestnicy powinni zaczynać grę w tym samym czasie w swoich bazach. Zawodnicy trafieni kończą grę i schodzą z terenu walki. Jeśli podczas trafienia zawodnik niósł flagę musi ją zostawić w miejscu, w którym został wyeliminowany. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie flagę przeciwnika i zaniesie ją do bazy.

3.Ochrona Prezydenta-jedna osoba musi poświęcić się i odłożyć pistolet-to prezydent. Pozostali gracze dzielą się na ochroniarzy i terrorystów. Ochrona powinna być liczniejsza. Misja ochroniarzy polega na bezpiecznym przeprowadzeniu prezydenta przez pole określoną wcześniej trasą. Misja terrorystów-sprzątnąć prezydenta bez względu na straty własne.

4.Koktajl Mołotowa- gra, w której nie ma ani wygranych ani przegranych. Kilka drużyn 3-osobowych. Każda „trójka” gra z każdą. Zdjęty schodzi z punktu kontrolnego. Kiedy w punkcie kontrolnym zbierze się kworum (3 graczy) powstaje nowa drużyna i włącza się do gry.

Pozostałe to: Akcja Ratunkowa, Black Jack, Terminator, Jeńcy, Polowanie na Czerwony Październik.


NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki