Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Ośrodki wczasowe » Ośrodek kolonijny JĘDREK

Ośrodek Kolonijny JĘDREK  

Adres: ul. Wczasowa 2, 16-300 Augustów-Borki
Cena: 20.00 - 25.00 zł
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Przepisz z obrazka:
Opis

Ośrodek Kolonijny JĘDREK w Augustowie- Borkach oferuje kolonie letnie - wakacyjny wypoczynek dla dzieci i młodzieży oraz tzw. Zielone Szkoły w miesiącach maj, czerwiec. Ośrodek działa od maja do końca września

Ośrodek malowniczo położony, z pięknym krajobrazem i doskonałym mikroklimatem.
Usytuowany jest w lesie, nad brzegiem jeziora Necko na ogrodzonym i tylko dla wypoczywających dzieci przeznaczonym terenie (1 ha lasu wyposażony w plac zabaw i gier sportowych). Przy Ośrodku znajduje się plaża, na której zapewniamy ratownika.

Ośrodek zorganizowany jest w systemie pawilonów - dwa obiekty - ułatwiające kontrolę i ochronę dzieci. Pawilony posiadają dwu, cztero i pięcioosobowe pokoje . Ogółem 89 miejsc - w jednym pawilonie miejsc 53, w drugim 36. Istnieje możliwość skorzystania z obu pawilonów łącznie lub z każdego z nich oddzielnie.

Ośrodek wyposażony jest w izolatki dla dzieci chorych, w umywalnie, kabiny natryskowe i WC w każdym z pawilonów w ilości zgodnej z wymogami sanitarnymi.

Ośrodek posiada świetlicę wyposażoną w telewizor, video, sprzęt dyskotekowy, stół pingpongowy, gry itp. Posiadamy również wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz rowerów górskich. (Organizujemy imprezy patrz: atrakcje)

Atrakcje

Ziemia Augustowska jest jednym z ważniejszych ośrodków turystycznych Polski przyciągających wielu turystów. Dysponuje walorami przyrodniczymi, turystycznymi i uzdrowsikowymi. Walory te stawarzają okazję do uprawiania różnorodnych form turystyki, np. kajakarstwa, żeglarstwa, wioślarstwa, narciarstwa wodnego, wycieczek rowerowych itp.Zdrowy drzewostan sosnowo-świerkowy stanowi doskonały filtr oczyszczający, a także wzbogaca w tlen, olejki eteryczne i fitocyty. Wszystkie te czynniki działają bakteriobójczo, normalizują ciśnienie tętnicze i rytm serca. Walory uzdrowiskowe miasta i okolic zostały docenione – decyzją Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej Augustów uzyskał status uzdrowiska. Powierzchnia miasta to 80 km2, z czego 35% przypada na lasy, a 26% stanowią wody. W granicach administracyjnych znajduje się 6 jezior: Necko, Rospuda, Białe, Studzieniczne, Sajno, Sajenek. Woda w tych jeziorach jest pierwszej i drugiej klasy czystości. Jezioro Necko najpopularniejsze "herbowe" jezioro Augustowa. Jest ono zbiornikiem rynnowym, ma 441 ha powierzchni, długość 5400 m przy szerokości 850 m, największa głębokość - 25 m. Położenie wśród jezior i prastarej puszczy sprawiło, że Augustów jest miastem o niepowtarzalnej atrakcyjności turystycznej.

ATRAKCJE AUGUSTOWA

1. Muzeum Ziemi Augustowskiej dział etnograficzny
2. Muzeum Ziemi Augustowskiej dział historii Kanału Augustowskiego
3. Wycieczki statkiem.
4. Wycieczki autokarowe po Suwalszczyźnie,
5. Jednodniowe wycieczki autokarowe do Wilna
6. Możliwość zorganizowania jednodniowych spływów kajakowych po rzece Rospudzie lub kanale Augustowskim jak również wypraw rowerowych do Puszczy Augustowskiej po oznaczonych szlakach rowerowych.
7. Wycieczki gondolami po jeziorach augustowskich.
8. W pobliżu Ośrodka jedyny w Polsce wyciąg nart wodnych oraz wodna zjeżdżalnia .
9. W Augustowie znajduje się także nowo otwarty od sezonu 2001 nowoczesny i bardzo atrakcyjnie zorganizowany basen kryty / kilka basenów, zjeżdżalni wodnych, siłownia, sauna itp./
10. Korty tenisowe / nowe bardzo dobrze utrzymane /

Cennik


Cena pobytu wynosi 38 zł za osobodzień i obejmuje zakwaterowanie i całodzienne czteroposiłkowe wyżywienie.
Cena pobytu bez wyżywienia wynosi 18 zł.

Przy grupie 20 osobowej - opiekun gratis.
W cenę wliczona jest opłata za parking.
Poza sezonem udzielamy 15 % zniżki.

Zapraszamy


NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE

Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416

Warning: file_get_contents(http://nieruchomosci.suwalki.info/suwalszczyzna_mk.php): failed to open stream: operation failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki