Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Ośrodki wczasowe » WIOSKA TURYSTYCZNA WILKASY

WIOSKA TURYSTYCZNA WILKASY  

Adres: ul. Niegocińska 7, Wilkasy, 11-500 Giżycko
Cena: 50.00 - 260.00 zł
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Przepisz z obrazka:
Lokalizacja

Wioska Turystyczna WILKASY to znany ośrodek malowniczo położony nad jeziorem Niegocin, w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, pomiędzy jeziorami Śniardwy i Mamry. Urokliwe miejsce, gdzie z  tarasu  znajdującego się na wysokiej skarpie można podziwiać piękno przyrody i gdzie stary, sosnowy las szumi wysoko nad powierzchnią jeziora.

Oferta
 
Oferta ośrodka stworzona została z myślą o osobach ceniących aktywny wypoczynek, ale także tych, którzy szukają spokoju i możliwości "leniuchowania". Tym, którzy muszą połączyć pracę z wypoczynkiem. Ośrodek oferuje dodatkowo 2 sale konferencyjne. Doskonale czuć się tu będą rodziny z dziećmi i pracownicy firm, którzy szukają odpowiedniego miejsca do zorganizowania imprezy integracyjnej.

Ośrodek dysponuje:
- budynkami hotelowymi (dla 119 gości, którzy mogą przebywać w pokojach 1, 2 i 3 osobowych z łazienkami, pokoje wyposażone są w telewizory, radia i telefony).
- domkami typu BRDA z kuchnią kompletnie wyposażoną i domkami typu MIKOŁAJKI z aneksem kuchennym, bez możliwości gotowania (łącznie 230 miejsc, domki są wyposażone w lodówki, telewizory, radia).
- własną restauracją i barem, oferującymi wszechstronną obsługę gości indywidualnych i zorganizowanych, w tym usługi cateringowe.
- salami konferencyjnymi dysponującymi sprzętem audiowizualnym, pozwalającymi na organizowanie konferencji i szkoleń do 250 osób.
- własną przystanią wodną, z wypożyczalnią sprzętu pływającego, w tym łodzi żeglarskich, z możliwością rejsu statkiem po jeziorach.
- stadniną koni oferującą przejażdżki w siodle lub bryczką, a zimą kuligi.
- wypożyczalnią rowerów, boiskiem do gier sportowych, ścieżką zdrowia.
- atrakcyjnymi miejscami do zorganizowania imprez piknikowych i artystycznych, również pod zadaszonymi wiatami.


Lokalizacja Ośrodka wśród mazurskich jezior i lasów stwarza doskonałe warunki pobytu dla amatorów grzybobrania i wędkowania, dla tych ostatnich nawet zimą, kiedy to jezioro Niegocin i inne pobliskie jeziora zapewniają jedne z lepszych w Polsce warunków do połowu ryb spod lodu.

Ośrodek organizuje również kolonie dla dzieci w okresie wakacji i ferii, a także zielone szkoły w okresie roku szkolnego. Dla zainteresowanych oferowane są wycieczki piesze, rowerowe i autokarowe do okolicznych zabytków i innych atrakcji turystycznych.

Cennik

Ceny noclegów w hotelu i pawilonach w zależności od długości pobytu: od 52 zł do 260 zł.

Domki od 100 do 260 zł w zależności od typu domku i długości pobytu.


Atrakcje

Dodatkową atrakcją Ośrodka jest pobliskie Giżycko, będące jednym z największych w kraju ośrodków rekreacyjnych oraz centrum turystyki wodnej, gdzie corocznie organizowane są liczne imprezy kulturalne i sportowe, w tym Giżyckie Szanty, obchody Nocy Świętojańskiej, biegi rodzinne wokół Twierdzy Boyen oraz regaty żeglarskie.

Kolejną atrakcyjną bazę wypoczynkową stanowią zlokalizowane w odległości ok. 20 km dynamicznie rozwijające się Mikołajki, jedno z ulubionych miejsc żeglarzy. Pobliskie Mrągowo - odległe o 35 km - to miejsce tak znanych imprez jak Festiwal Picnic Country i Festiwal Muzyki Kresowej.

Unikalna lokalizacja, kompleksowa oferta wypoczynku i rekreacji, smaczne jedzenie, gościnność i profesjonalizm personelu to gwarancja udanego pobytu w Wiosce Turystycznej Wilkasy.NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki