Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Pensjonaty » SIEDLISKO SERWY

SIEDLISKO SERWY  

Adres: Mołowiste 11 A, 16-326 Płaska
Telefon: +48604106070
Telefon kom.: brak
Fax:brak
E-mail:
Adres WWW: brak
Powołaj sie na portal www.suwalszczyzna.net. Dziękujemy!
O siedlisku

SIEDLISKO SERWY to wspaniałe miejsce do wypoczynku, a także świetnej zabawy. Położony jest on w województwie podlaskim, w miejscowości Mołowiste nad jeziorem Serwy słynącym z bardzo czystej wody. W sąsiedztwie położone są również trzy inne jeziora : Pobojno Orle oraz Paniewo.

Jezioro Serwy ma nietypowe dla tej części regionu położenie południkowe i jest zbiornikiem o wyjątkowo czystych wodach. Ze względu na bogactwo ryb łososiowatych- siei i sielawy jest wymarzonym miejscem dla wędkarzy. Kormorany zamieszkujące trzy sąsiadujące ze sobą na jeziorze wyspy stanowią wdzięczną atrakcje spragnionym kontaktu z dzikim ptactwem.

Linia brzegowa jeziora zachwyca pięknymi, piaszczystymi plażami, natomiast północna część otoczona polami uprawnymi i lasami zachęca do wielogodzinnych spacerów. Krystalicznie czyste powietrze Puszczy Augustowskiej to wyjątkowe i magiczne miejsce, gdzie można się wyciszyć i odciąć od codzienności. Bogactwo grzybów, malin, poziomek i jagód a także różnorodność dzikich zwierząt i ptaków to główne zalety okolicy, dzięki którym każdy poczuje się tu wspaniale.

Jest to wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. Region ten charakteryzuje się jednym z najwyższych wskaźników udziału użytków zielonych i położony jest w samym sercu Puszczy Augustowskiej. Odległość od lasu 500 m.

Położenie siedliska sprzyja aktywnemu trybowi życia. Liczne szlaki turystyczne sprzyjają przejażdżkom rowerowym i konnym. Jesienią zachęcamy do spacerów połączonych z grzybobraniem. Puszcza Augustowska jest także idealnym miejscem do obserwacji ptaków oraz leśnych zwierząt. Natomiast zimą panują to doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa biegowego oraz organizowania kuligów.

Do miejscowości Mołowiste bardzo dobry dojazd jest z Augustowa oddalonego o 20 km. Białegostoku (115 km) oraz z innych części kraju. Najbliższe lotnisko międzynarodowe 180 km (Kowno).

Posiadłość

W skład posiadłości wchodzą: działka o powierzchni 10000 m2, na której usytuowany jest dom oraz nowa stajnia z 12 stanowiskami.

Dom

Powierzchnia użytkowa domu to 270 m2 z możliwością dodatkowej adaptacji 50 m2 poddasza.

Dom składa się z 7 pokoi 2,3,4 i 5 osobowych z łazienkami. Wnętrza wykończone są z niezwykłą starannością o detale z gustownie dobranymi dodatkami. Rustykalna aranżacja domu w połączeniu ze ścianami pokrytymi szlifowaną cegłą, nadaje wnętrzu nie tylko artystyczny rys, ale nawet sprawia, że jest bardziej sielankowo.

Dom wykończony została w wysokim standardzie z myślą o długim użytkowaniu. Pokrycie dachowe stanowi ceramiczna dachówka w kolorze czarnym – połysk.

Dobrą izolację termiczną budynku zapewnia 20 cm warstwa styropianu.

Posiadłość jest dobrym miejscem do odpoczynku w każdą porę roku. Okres jesienno-zimowy pomoże przetrwać dający przyjemne ciepło kominek z rozprowadzeniem powietrznym.

Czas spędzony przy kominku z dobrą książką lub w gronie przyjaciół to doskonały relaks. Piec konwencjonalny zapewnia ciepło w całym domu. Dodatkowo o komfort dba system grzewczy w postaci ogrzewania podłogowego na całej powierzchni

Na działce znajdują się także :

- pole kempingowe z dostępem do wody, prądu i toalet,
- miejsce na grill i ognisko,
- altanka oraz plac zabaw,
- własna plaża nad jeziorem Serwy z łagodnym brzegiem.

Okolica

Ciekawymi atrakcjami turystycznymi w okolicy są: Kanał Augustowski z unikalnymi śluzami, rejsy statkiem po jeziorach, rezerwaty przyrody, Wigierski Park Narodowy, Sanktuarium w Studzienicznej, Zespół Pokamedulski na Wigrach, Bazylika p.w. Najświętszej Maryi Panny – Zespół Podominikański w Sejnach.

UWAGA: Posiadłość na sprzedaż >>


Odsłony: 2646
NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki