Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Pensjonaty » Dom gościnny NA GÓRCE

Dom gościnny NA GÓRCE  

Adres: Leszczewek 26, 16-412 Stary Folwark
Cena: 25.00 - 70.00 zł
FORMULARZ KONTAKTOWY   
Data od:
Data do:
Liczba osób:
Uwagi:
E-mail:
Telefon:
Osoba kontaktowa:
Przepisz z obrazka:
Opis

8-letni obiekt położony 50m od Jeziora Wigry w centrum Wigierskiego Parku Narodowego. Baza noclegowa jaką dysponujemy jest dostosowana do potrzeb zarówno mniej, jak i bardziej wymagających klientów. Jesienne ceny za pobyt jednej osoby oscylują pomiędzy 40zł a 90zł (pokój z kominkiem) za dobę. Bliskość jeziora Wigry oraz możliwość korzystania ze sprzętu wodnego (plastikowa łódź wiosłowa oraz kajaki), sprawia że warunki dla wędkarzy są tu wprost wymarzone. Najlepiej świadczy o tym fakt, że niektórym udaje się wyłowić z wigierskich toni rybę sieję a nawet węgorza (!).

Większe grupy są mile widziane. Na Państwa życzenie zorganizujemy:
-ognisko z bigosem i kiełbaskami
-wycieczkę krajoznawczą po regionie (do Państwa dyspozycji są tu Busy 27 lub 18 osobowy)
-rejs statkiem „Kameduła” szlakiem, którym płynął Ojciec św. Jan Paweł II
-przejażdżkę Wigierską Kolejką Wąskotorową

Oferta
Do dyspozycji:

1. Nowy drewniany dom gościnny "Na Górce", pięknie położony na wzniesieniu, górującym nad jeziorem Wigry. Wyposażony jest on w 6 pokoi 2 osobowych (15mkw) wraz z łazienką, oraz jeden duży (40mkw) STUDIO na 4 osoby z łazienką i aneksem kuchennym oraz malowniczym widokiem na jez.Wigry. W domu znajduje się także jadalnia oraz kuchnia.
Rezerwacja całego domu: liczba osób od 14 do 20, cena:640 zł za dobę.


2. Samodzielna jednostka mieszkaniowa, w skład której wchodzą:
indywidualne wejście na parterze, taras, korytarz, pokój dzienny z dwiema wersalkami, telewizorem, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem i wc.
Liczba osób - max 4
W cenie parking.
Cena: 100 zł za 2 osoby + 15zł za każdą następną

3. Samodzielna jednostka mieszkaniowa przystosowana dla osób niepełnosprawnych-na wózkach.Ww mieszkanie składa się z:pokoju z 2 łóżkami i telewizorem,do pokoju wchodzi się z tarasu w poziomie zerowym.Drugi pokój posiada dwuskrzydłowe drzwi na taras w poziomie zerowym.Znajduje się w nim: w pełni wyposażony aneks kuchenny,łazienka w 100% przystosowana dla osoby na wózku.Miejsce do spania-wersalka.
Liczba osób-max.4.
Cena:120 zł za 2 osoby + 15 zł za każdą następną.W cenie parking.

4. W drugim skrzydle budynku do dyspozycji gości 3 mieszkania dwupokojowe-RODZINNE. Każde wyposażone w łazienkę,aneks kuchenny,telewizor.Miejsca do spania:w każdym łoże małżeńskie plus 2 łóżka.Możliwość dostawki po uprzednim uzgodnieniu.
Liczba osób-max.4 w każdym mieszkaniu.
Cena:120 zł za 2 osoby +15 za każdą następną.W cenie parking.

UWAGA:Ceny za pobyt poza okresem od 1.06 do 31.08 ulegają obniżce o 15 %(nie dotyczy weckendu 1-3 maja).
W przypadku rezerwacji całego budynku ,liczba osób-14do 20.Cena:640 zł za dobę bez możliwości negocjacji ceny w dół.


Łącznie w naszym kompleksie jesteśmy w stanie przyjąć od 28 do 40 osób(w przypadku rodzin).

Doba pobytowa rozpoczyna się o godz.15 w dniu przyjazdu a kończy o godz.13 ostatniego dnia pobytu.

Rezerwacja
Rezerwacja uważana jest za przyjętą do realizacji w chwili wpłynięcia przelewu na konto stanowiącego wpłatę 1/3 kwoty na rezerwowany okres pobytu.Pozostała część należnej kwoty na rezerwowany okres pobytu powinna być uiszczona w chwili stawienia się rezerwującego.

Atrakcje
-Wigierski Park Narodowy 50 metrów od jeziora Wigry
-Spływy kajakowe Czarną Hańczą i Rospudą
-Spływy kajakowe na Litwie Uła- Mereczanka- Niemen
-1-dniowe wycieczki do Wilna
-Wypożyczalnia kajaków
-Transport pasażerski
-Imprezy weekendowe

Posiadamy licencję na międzynarodowy transport pasażerski, uprawnienia pilota wycieczek oraz uprawnienia instruktora kajakarstwa rekreacyjnego i instruktora narciarstwa biegowego..


Oferta „Listopadowe słoty”
Na jesienne chłody- specjalna oferta cenowa:
Nocleg w domu na górce w komfortowych dwuosobowych pokojach z łazienkami-
35 zł/doba.

Wraz z nadejściem Jesieni pragniemy umożliwić Państwu skorzystanie z unikalnej oferty

„Grzybobranie”
Lasy Suwalszczyzny znane są z obfitości i różnorodności swego runa. Nie wszyscy wiedzą natomiast, że grzyby z naszych okolic są najzdrowsze w całej Polsce a także
w Europie. Oznacza to, że delektując się grzybami zebranymi w tym urokliwym zakątku Polski nie narazimy się na szkodliwe działanie toksycznych substancji oraz metali ciężkich. Niewątpliwie najbardziej atrakcyjny jest jednak sam kontakt z naturą. Pobyt w okolicznych lasach przyniesie ulgę skołatanym nerwom i pozwoli odetchnąć pełną piersią- wszakże nie na darmo nasz region nazywany jest Zielonymi Płucami Polski.

„Rzeczne podróże”
W ofercie jesiennej chcemy zaproponować również jednodniowe spływy Czarną Hańczą, która w tym okresie jest szczególnie urokliwa, a co ważniejsze nie tak zatłoczona jak w miesiącach letnich. Wspaniałym uwieńczeniem spływu może stać się pobyt w najstarszej
w tej okolicy- oryginalnej ruskiej saunie- BANI.
Dla łaknących mocniejszych wrażeń z pogranicza survivalu polecamy spływ kajakowy szlakiem Rospudy oraz Uły- Mereczanki- Niemna (Litwa).

„Podróż sentymentalna- Wilno”
„Wilno, jak widzę z perspektywy, było dziwaczne, miasto pomieszanych, zachodzących na siebie stref, jak Triest albo Czerniowce”- tak o mieście swojej młodości pisał Czesław Miłosz. Mimo historycznie zmienionego położenia Wilna, do dziś zachowało ono swój osobliwy, wielokulturowy charakter.
Jak piękne jest Wilno nie trzeba przekonywać tych, którzy choć raz odwiedzili ten zakątek świata. W spowitej jesiennymi mgłami stolicy Litwy duch Mickiewiczowski zdaje się podążać wraz z kameralną grupą wiedzioną przez przewodnika- gawędziarza...
Wizyta w Ostrej Bramie jak i w innych wileńskich Kościołach, prawosławnych cerkwiach, synagogach, meczetach staje się dla wielu niezapomnianym religijnym przeżyciem- wszyscy natomiast zachwyceni są architekturą.
Dzięki możliwości zwiedzania Wilna w kameralnej grupie jesteśmy w stanie dostosować program wycieczki do Państwa oczekiwań.

Cena: 100 zł/osoby

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty- nie będzie czego żałować!!!


Przebywając na terenie Wigierskiego Parku Narodowego należy wykupić kartę wstępu, która kosztuje:
4 zł-jednodniowa
15zł-tygodniowa
20zł-2-tygodniowa
Dzieci,młodzież i studenci-50% zniżki
Obowiązuje również opłata miejscowa w wysokości 1,93 zł za każdy dzień pobytu za 1 osobę


Zapraszamy serdecznie przez cały rokNIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE

Warning: fsockopen(): unable to connect to www.suwalki.info:80 (Connection refused) in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 414


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki