Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Turystyka aktywna » Sauna SMOLNIKI

Sauna SMOLNIKI  

Adres: Ługiele 13, 16-407 Smolniki
Zobacz na mapie
Telefon: brak
Telefon kom.: 608 88 83 47
Fax:brak
E-mail:
Adres WWW: http://www.domzsauna.suwalszczyzna.net    
Powołaj sie na portal www.suwalszczyzna.net. Dziękujemy!
Sauna SMOLNIKI


Sauna to nie tylko sposób na polepszenie zdrowia oragnizmu ale również miejsce,w którym można odpocząć i zrelaksować się. Skandynawowie ujmują to w powiedzenie ,,stres spala się w saunie,,. Trudno jednak o pełen relaks w publicznej saunie w, której nasze towarzystwo mogą stanowić całkowicie obcy ludzie.

Nasza sauna znajduję się we wsi Ługiele koło Smolnik w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Jest ona położona w malowniczej okolicy na skraju lasu przylegająca do dużego stawu w którym po gorącej kąpieli można się schłodzić.Wychodząc z sauny od razu mamy przed sobą staw i duży pomost.

Nasza sauna ma swój urokliwy klimat, jest zbudowana na wzór staropolskiej chaty.W środku są dwa pomieszczenia: sauna oraz duża poczekalnia. Wnętrze sauny jest wykończone drewnem brzozowym. Sauna ogrzewana jest piecem tradycyjnym opalonym drewnem. Piec jest obłożony kamieniem na którym można polewać wodę żeby zwiększyć wilgotność.

Sauna maksymalnie może pomieścić nawet 12 osób,poczekalnia przed sauną jest przestronna i wygodna, stoi tam duży biesiadny stół.

Jeżeli chcemy się zrelaksować w cichej i spokojnej saunie z dala od miejskiego zgiełku ,gdzie nikt nam nie zakłóci spokoju to ta sauna jest dla Ciebie.

Na tych, którzy potrzebują dłuższego odpoczynku czeka wygodny dom z kominkiem znajdujący się na terenie naszego gospodarstwa w odleglości 150 m. od sauny, zobacz:

Dom z sauną w Smolnikach»»

Cena za pobyt weekendowy, od piątku do niedzieli z niegraniczonym dostępem do sauny - 450 zł.


Zapraszam serdecznie

Grzegorz Osipowski


NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Opieka Niemcy | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki