+ dodaj obiekt

Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/turystyka.suwalki.info/_standard.php on line 4

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/its/www/suwalszczyzna.net/turystyka.suwalki.info/_standard.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://suwalki.info/config_turystyka.php): failed to open stream: operation failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/turystyka.suwalki.info/_standard.php on line 4
Login:
Hasło:
Zaloguj
suwalki.info turystyka

Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/turystyka.suwalki.info/_billboard.php on line 3

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/its/www/suwalszczyzna.net/turystyka.suwalki.info/_billboard.php on line 3

Warning: file_get_contents(http://suwalki.info/config_turystyka_billboard.php): failed to open stream: operation failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/turystyka.suwalki.info/_billboard.php on line 3
        TURYSTYKA AKTYWNA

Paintball-organizacja imprez: Mazury, Suwalszczyzna i Podlasie  


Adres: Suwalszczyzna, Mazury, Podlasie
Telefon: prosimy o kontakt poprzez e-mail
Telefon kom.: prosimy o kontakt poprzez e-mail
Fax:087 730 59 93
E-mail: paintball@tur.suwalszczyzna.net
Adres WWW: http://www.mazury-paintball.namazurach.net
Powołaj sie na portal www.turystyka.suwalki.info Dziękujemy!


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


powiększ


Oferta

Paintball to rodzaj gry zespołowej polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów, urządzeń zbliżonej kształtem i zasadą działania do broni pneumatycznej, które za pomocą sprężonego dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą. Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad na kombinezonie, powoduje eliminację z gry.

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnej profesji i stylu życia. Jest sportem, w którym kobiety i mężczyźni rywalizują na równi a wiek nie odgrywa żadnej roli. Inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja a nie siła, prędkość czy też zwinność są kluczowymi czynnikami sukcesu. Statystyki pokazują, że Paintball jest bezpieczniejszy niż golf, jogging, tenis, pływanie i wiele innych sportów.

Nasza firma dysponuje bezpiecznym sprzętem najnowszej generacji, zapewniającym klientom pełną satysfakcję i niezapomniane wrażenia. Do dyspozycji oddajemy wysokiej jakości markery, kombinezony kamuflażowe oraz maski. Sprzęt jest na bieżąco sprawdzany i serwisowany, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo uczestnikom zabawy. Wszystkim klientom pomagamy w odpowiednim doborze scenariusza gry.

Dysponujemy wieloma atrakcyjnymi terenami do organizacji gier paintballowych na Suwalszczyźnie, Mazurach i Podlasiu. Na życzenie jesteśmy w stanie zaprojektować i przygotować specjalne pole dostosowane do wymogów klienta na naszym lub wskazanym terenie.
Jesteśmy otwarci na grupy zorganizowane jak i klientów indywidualnych. Dla mniej doświadczonych dajemy możliwość oddawania strzałów do przenośnych tarcz i innych obiektów – jest to idealna rozrywka dla dzieci.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą imprez outdoor - paintball, spływy kajakowe, loty balonem, skoki na spadochronie, HIT SEZONU – przejażdżki psim zaprzęgiem - czytaj więcej »

Cennik

Pakiet startowy dla osób indywidualnych - 45 zł (pakiet zawiera wypożyczenie sprzętu-marker, kombinezon kamuflażowy, maska, 100 kulek oraz korzystanie z pola bez ograniczenia czasowego).

Dla aktywniejszych zawodników proponujemy:
- 200 kul na osobę – 65 zł
- 300 kul na osobę – 85 zł
- 400 kul na osobę – 100 zł
Każda dodatkowa kulka - 20 gr./szt.

Podane ceny dotyczą zabawy zorganizowanej na naszym terenie. Przy imprezach organizowanych na terenie wskazanym przez klienta dopłata za dojazd ustalana indywidualnie.
W przypadku grup zorganizowanych oraz różnego rodzaju imprez istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen. W przypadku połączenia zabawy paintballowej z innymi naszymi propozycjami imprez outdoor możliwe rabaty.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy i zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Scenariusze gier

Proponujemy kilkanaście scenariuszy typowych gier, oto kilka z nich:
1.Obrona Częstochowy-dwie drużyny: atakujący i broniący. Obrońca wybiera teren, na którym będzie się bronić i oznacza go (nie wolno obrońcy wychodzić poza wybrany obszar). Atakujący wygrywa zdobywając flagę obrońcy powstrzymując atak.

2.Zdobywanie flagi przeciwnika. W grze biorą udział 2 zespoły (liczba graczy dowolna). Każdy zespół ma swoją flagę oraz bazę. Uczestnicy powinni zaczynać grę w tym samym czasie w swoich bazach. Zawodnicy trafieni kończą grę i schodzą z terenu walki. Jeśli podczas trafienia zawodnik niósł flagę musi ją zostawić w miejscu, w którym został wyeliminowany. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie flagę przeciwnika i zaniesie ją do bazy.

3.Ochrona Prezydenta-jedna osoba musi poświęcić się i odłożyć pistolet-to prezydent. Pozostali gracze dzielą się na ochroniarzy i terrorystów. Ochrona powinna być liczniejsza. Misja ochroniarzy polega na bezpiecznym przeprowadzeniu prezydenta przez pole określoną wcześniej trasą. Misja terrorystów-sprzątnąć prezydenta bez względu na straty własne.

4.Koktajl Mołotowa- gra, w której nie ma ani wygranych ani przegranych. Kilka drużyn 3-osobowych. Każda „trójka” gra z każdą. Zdjęty schodzi z punktu kontrolnego. Kiedy w punkcie kontrolnym zbierze się kworum (3 graczy) powstaje nowa drużyna i włącza się do gry.

Pozostałe to: Akcja Ratunkowa, Black Jack, Terminator, Jeńcy, Polowanie na Czerwony Październik.
wszystkie imprezy »Portal Turystyczny Suwalszczyzna
Mazurski Serwis Turystyczny
Podlaski Serwis Turystyczny
Zimowy Serwis Turystyczny
Smolniki-informator turystyczny
Suwalski Serwis Informacyjny
Suwalszczyzna zaprasza NA GRZYBY

o serwisie | reklama | pomoc | kontakt

Copyright © 2004. Wszelkie prawa zastrzeżone. Numer ISSN: 2080-6701
Redakcja: Suwalski Serwis Informacyjny ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki
Serwis suwalki.info nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników
tel: 723-345-960 e-mail: marketing@suwalki.info
2639455 1826343

zasilanie: