DWOREK HOŁNY

Wybrana atrakcja Suwalszczyzny

1
Popularne

  DWOREK HOŁNY

  Restauracja "Dworek Hołny" k/Ogrodnik

  Witamy Państwa na stronie "Dworku Hołny" - wyjątkowego miejsca i restauracji zlokalizowanej na Sejneńszczyźnie w miejscowości Hołny Mejera k/Ogrodnik. Mamy nadzieję, że nasz obiekt położony w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Hołny pozwoli Państwu spędzić wolne chwile w przemiłej atmosferze.

  Liczymy, że proponowane przez nas pieczone, smażone i wędzone ryby z okolicznych jezior oraz specjalnie przyrządzane (sous vide) pozostałe dania - usatysfakcjonują Państwa podniebienia i sprawią, że będziecie naszymi stałymi gośćmi.

  Dla dzieci i młodzieży mamy specjalne propozycje w postaci mega burgerów z własnoręcznie pieczonych bułek oraz wołowiny pochodzącej od lokalnych hodowców z Sejneńszczyzny. Nasza mini pizza z dodatkiem ziół i wyjątkowych serów z Wiżajn zaspokoi apetyt najmłodszych gości.

  Na ponad 11 hektarowej nieruchomości postaramy się przygotować Państwu szereg atrakcji zarówno dla dorosłych - park nad stawem, leżaki do opalania, obiekt przeszklonych saun z widokiem na staw (parowej i suchej) jak i dzieci - kąpielisko z przepiękną piaszczystą plażą, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej, boisko do piłki nożnej.

  Godziny otwarcia

  Codziennie w godzinach od 9:00 do 21:00

  Organizacja imprez okolicznościowych

  Przygotujemy Państwu wszelkiego rodzaju imprezę okolicznościową z wyśmienitą kuchnią. Począwszy od romantycznych kolacji dla 2 osób przy stoliku z widokiem na jezioro Hołny, skończywszy na weselach dla 200 osób na przeszklonym tarasie (od 2016 r.)

  Promocje dla grup zorganizowanych

  Zapraszamy do wczesniejszych rezerwacji. Na Państwa życzenie przygotujemy menu wg waszych wskazówek.

  Rejsy statkiem po jez. Wigry

  Na jeziorze Wigry zapraszamy na rejs naszym statkiem TRYTON.

  Zapraszamy codziennie o 10.00, 11.30, 13.00, 14.30, 16.00

  Organizujemy także przyjęcia bankietowe na pokładzie statku i wieczorne rejsy z kolacją.

  Szczegółowa oferta rejsów na stronie: www.rejsy.suwalszczyzna.net

  Serdecznie zapraszamy!

   

  Lokalizacja