Karczma Polska

Wybrana atrakcja Suwalszczyzny

143928809624_Karczma_kartacze
Popularne

  Karczma Polska

  Jest takie miejsce, do którego warto zajrzeć odwiedzając Suwalszczyznę.

   „Karczma Polska” – restauracja w centrum Suwałk.

  Zapraszamy do położonej z dala od ulicznego zgiełku naszej drewnianej Karczmy, zaaranżowanej w sposób dający poczucie ciepła. To doskonałe miejsce na niedzielny obiad, konferencje czy huczne zabawy z tańcami. W zimowe dni rozpalony kominek zapewnia wspaniałą atmosferę i przyjazny klimat.

   

  Nasza kuchnia to potrawy regionalne.

  Królują u nas zatem kartacze, kiszka ziemniaczana, pierogi, karkówka z pieca z sosem z grzybów leśnych, golonka pieczona z miodem i piwem, swojski smalczyk z ogórasem i gorąca szarlotka. Na rozgrzewkę podajemy grzańca z beczki, a wtedy biesiada staje się wesoła i huczna!

   

  Sala Kominkowa

  Wszystkich miłych gości, tych samotnych i tych z rodzinami, tych z przyjaciółmi i tych z wycieczką, i tych co przypadkiem ujrzą świetło w restauracji! W naszej drewnianiej karczmie zapomnicie o smutku, zmęczeniu, odpoczniecie po ciężkim dniu. W naszej kuchni znajdziecie mnóstwo smacznego jadła i napitku!

   

  Sala Bankietowa

  W dużej klimatyzowanej sali bankietowej (120 miejsc) uczcimy z Wami każdą uroczystość: urodziny dziecka, komunię, wesele, awans w pracy, wyręczymy żonę w przygotowaniu imienin, zorganizujemy bal andrzejkowy, a także bankiet biznesowy.

  Zapraszamy  do miejsca, w którym zatrzymał się czas. W mniejszej izbie, która pomieści 60 osób, przy cieple kominka i ludowej muzyce na żywo obejrzycie zabytkowe przedmioty, jakich używano na suwalskiej wsi. To wspaniałe miejsce na spotkania rodzinne przy obiedzie, na wieczory z przyjaciółmi przy beczce grzańca.

   

  Letni Ogród

  Serdecznie zapraszamy!

   

  KARCZMA POLSKA
  ul. Kościuszki 101a
  16-400 Suwałki

  Zapraszamy w tygodniu: od 10.00 do 22.00

  W piątki i soboty: od 10.00 do 23.00

  W niedziele: od 10.00 do 22:00

  We wszystkie dni tygodnia nasza kuchnia działa do godziny 22.

   

  Rezerwacje, imprezy okolicznościowe.

  Masz pytanie, chciałbyś zarezerwować stolik lub zorganizować imprezę integracyjną?
  Skontaktuj się z nami:

  Rezerwacja miejsc:
  tel. (87) 566 48 60

  Organizacja imprez okolicznościowych:
  tel. 605 23 29 23 ,  608 52 26 66

  Lokalizacja