Pole namiotowe nad jeziorem Pomorze, Zelwa

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pole namiotowe nad jeziorem Pomorze, Zelwa

Adres:

Telefon:
601 717 887


Adres WWW:

Cena:
od 15.00 zł

Udogodnienia:
 

Położenie

Pole namiotowe nad jeziorem Pomorze znajduje się na przepięknej Suwalszczyźnie, na obszarze Puszczy Augustowskiej w sąsiedztwie rezerwatu Tobolink, w odległości ok. 14 km od Wigierskiego Parku Narodowego, ok. 30km od Suwałk i Augustowa.

Oferta

Od wielu lat na nasze pole namiotowe zapraszamy turystów zarówno pod namioty jak i z przyczepami campingowymi. Pola biwakowe są wyposażone w studnie abisynki, w suche sanitariaty, z powodu braku możliwości podłączenia do prądu istnieje możliwość podładowania akumulatorów u właściciela pól. Oczywiście są również miejsca do palenia ognisk, na których wieczorem można przygotować wcześniej złowione ryby. Ponad 2 hektary powierzchni naszego pola malowniczo położonego na uboczu i z dala od dróg, zapewni każdemu wystarczającą przestrzeń do wypoczynku i spokoju.

Atrakcje

Czysta woda jeziora Pomorze (objętego strefą ciszy) pozwala na korzystanie z kąpieli, uprawiania sportów wodnych niemotorowych i daje olbrzymią satysfakcję z wędkowania z dostępnych na polu pomostach lub z łodzi (okręg wędkarski PZW). Można tu liczyć na udane połowy szczupaka, leszcza, węgorza, lina a także suma. Wypływająca z jeziora Pomorze rzeka Marycha, łącząca się krótkim przesmykiem z jeziorem Zelwa jest wyjątkową , meandrującą wśród lasów w ciszy i naturalnym pięknie – warto jest przeznaczyć dzień na spływ tą nieznaną rzeczką. Nasze pole namiotowe jest doskonałą bazą do organizowania wycieczek po całym pojezierzu Suwalsko-Augustowskim. Niedaleko pola przebiegają trasy rowerowe. Dodatkową atrakcją dla aktywnych turystów jest bliskość sąsiednich państw: Litwy, Białorusi oraz niedalekie położenie Łotwy, Estonii i Obwodu Kalinigradzkiego, z których szczególnym powodzeniem cieszą się jednodniowe wycieczki do Wilna oraz spływy kajakowe ich, jeszcze “dzikimi” rzekami.

Okoliczne lasy powinny również zadowolić amatorów grzybobrania.Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca do wypoczynku na łonie natury, lubisz wędkować, pływać, wędrować po lasach to przyjedź na nasze pole namiotowe nad jezioro Pomorze. Znajdziesz tu ciszę, fascynującą przyrodę, malownicze jeziora, przepiękne krajobrazy oraz przyjazną atmosferę. Warto nas odwiedzić.

Cennik

Opłata za dobę: r.

Pobyt jednej osoby – Brutto (zł)
Osoba dorosła – 10,00
Dzieci do lat 15 – 8,00
Dzieci do lat 3 – 0,00

Ustawienie samochodu
osobowego – 10,00
ciężarowo-osobowego – 15,00
samochodu typu camping – 15,00
ciężarowego, autobusu – 20,00
motocykla – 8,00
namiotu 1-3 osobowego – 6,00
namiotu 4-8 osobowego – 8,00
przyczepy campingowej – 10,00
altany, pawilonu – 5,00

Pobyt krótkotrwały (do 3 godzin) – 50% stawki podstawowej
Przy ciągłym pobycie dłuższym niż 10 dób – każda kolejna doba – 5% rabatu.
Doba pobytowa liczona jest od godz. 14.00 w dniu przyjazdu do 13.00 w dniu wyjazdu.
Opłatę za pobyt należy uiścić w właściciela pola biwakowego (tel. 601 717 887 ) w dniu przyjazdu.

Pozostawienie niezamieszkałej przyczepy campingowej – 8.00 zł

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.