ROZMARINO Przystanek ze Smakiem i Klimatem

Wybrana atrakcja Suwalszczyzny

1f
Popularne

ROZMARINO Przystanek ze Smakiem i Klimatem

Restauracja w centrum Suwałk. Pod adresem Kościuszki 75 od ponad 25 lat serwujemy kuchnię włoską, wegetariańską, środkowo-wschodnią, pizzę, dania z grilla, owoce morza i obiady. U nas odpoczniesz od codziennego zgiełku bo Rozmarino to uczta nie tylko dla ciała, ale też ducha. Organizujemy bowiem koncerty zespołów bluesowych, jazzowych, rockowych, szantowych czy poezji śpiewanej. W Rozmarino mieści się też Galeria Zapiecek. Tu prezentujemy własną, różnoraką twórczość lokalnych, i nie tylko, artystów wszelkiej maści. To wszystko w cudownie ciepłych, naturalnych wnętrzach, pełnych niepowtarzalnego klimatu i atmosfery.
Zapraszamy!

 

Poznaj Menu

W menu Rozmarino znajdziecie Państwo przystawki, sałatki, zupy, pizze, ryby, makarony, pierogi, kawy, napoje, piwa i drinki, ze szczególnym uwzględnieniem kuchni włoskiej – przygotowywana z należytą pieczołowitością pizza na cienkim cieście, cały wachlarz makaronów i sałatek. Do tego dania kultowe. To pozycje, które nasi Goście upodobali sobie szczególnie, dlatego zyskały miano kultowych. Rozmarino to smak, który łączy pokolenia. Całe pokolenia znają bowiem smak naszych naleśników, pizzy, golonki wiśniowo-miodowej, schabowego na całą patelnię czy karczka wieprzowego z grilla.

 

Catering

Rozmarino to także usługi cateringowe. Organizujemy bale, wesela, studniówki, konferencje, bankiety, komunie, przyjęcia urodzinowe i okolicznościowe, bale dla dzieci, koncerty i pokazy oraz imprezy plenerowe w namiotach i catering w całym kraju. Dysponujemy salami bankietowymi od 20 do 60 osób.

 

Wydarzenia

Rozmarino to uczta nie tylko dla ciała. Praktycznie co tydzień zapraszamy naszych Gości na szereg wydarzeń kulturalnych. U nas obejrzycie Państwo wystawy zdjęć, malarstwa, weźmiecie udział w slamach poetyckich, posłuchacie koncertów muzyki bluesowej, jazzowej, szantowej czy poezji śpiewanej. Cyklicznie organizujemy promocję ,,Najpierw kino, potem Rozmarino”. 

 

BĄDŹ W KONTAKCIE

Restauracja ROZMARINO

16-400 Suwałki, ul. Tadeusza Kościuszki 75

Restauracja: (+48) 87 5666 777

Biuro: (+48) 87 563 24 00

E-mail: rozmarino94@wp.pl

Godziny otwarcia: Poniedziałek – Niedziela 10.00 – 22.00

Lokalizacja

Informacje

Lokalizacja
Rozmarino, 75 Suwałki, województwo podlaskie, 16-400, Polska
Telefon dodatkowy