Restauracja DOM KRESOWY Przewięź

Wybrana atrakcja Suwalszczyzny

2-3
Popularne

Restauracja DOM KRESOWY Przewięź

Dom Kresowy Przewięź jest położony w przepięknym sosnowym lesie, nad brzegiem jeziora Białe, w sąsiedztwie Kanału Augustowskiego i Sanktuarium w Studzienicznej. W pobliżu przebiega międzynarodowa droga Via Baltica.

Nasza restauracja znajduje się na dwóch poziomach. Z obu sal roztacza się wspaniały widok na okolicę. Do dyspozycji Państwa oddajemy dwie klimatyzowane sale restauracyjne, z których możecie rozkoszować się bliskością natury na przepięknych tarasach, siedząc wygodnie na kanapach.

Jesteśmy w stanie przyjąć do 200 gości w jednym czasie, co pozwala zorganizować wspaniałe przyjęcie weselne, konferencję czy bankiet.

Pragniemy, aby restauracja była nie tylko ucztą dla podniebienia, ale również miejscem spotkań – bogata oferta rozrywkowa – muzyka na żywo, nauka tańca, karaoke, czy transmisje telewizyjne najciekawszych wydarzeń sportowych pozwolą Państwo spędzić niezapomniane chwile.

W naszej kuchni dbamy o najdrobniejsze detale, by sprawić radość naszym gościom. Do naszych specjałów stosujemy wyłącznie najwyższej jakości sól morską.

Już dziś polecamy specjalność naszej restauracji: golonkę pańską.

Dom Kresowy to nie tylko restauracja. To zaproszenie na spotkanie z regionalną oraz polską kuchnią – czerpaną z tradycji Ziemi Augustowskiej.

Dodatkowe informacje

WESELA - 150 zł/os.

Oferujemy Państwu dwie klimatyzowane sale: na 120 i 80 osób, szeroką ofertę menu, elastyczność i profesjonalizm obsługi.

Współpracujemy z zespołami muzycznymi i uznanymi fotografami weselnymi.

Z myślą o ułatwieniu Państwu wyboru przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową, bogate menu weselne oraz propozycje ustawienia stołów. Niemniej jednak zawsze pozostajemy otwarci na życzenia naszych wyjątkowych Gości. To Państwo jesteście dla nas najważniejsi!

Konferencje

Każda, nawet najdłuższa konferencja może i powinna upływać w przyjemnej atmosferze. Czy jesteś naukowcem, politykiem, ekologiem czy handlowcem – jesteśmy w stanie przygotować ofertę pod konkretne oczekiwania – od kilkuosobowych spotkań po branżowe meetingi.

Dysponujemy dwiema wydzielonymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, rzutnikami multimedialnymi i telewizorem szerokoekranowym. Na życzenie zapewniamy materiały biurowe i oczywiście catering.

Bankiety

W Polsce lubimy świętować. Celebrowanie różnych uroczystości to nasza piękna, narodowa tradycja. Jeśli chcecie Państwo zorganizować przyjęcie z okazji Chrzcin dziecka, Komunii, czy rocznicy ślubu, lub po prostu spotkać się w większym gronie – oferujemy indywidualnie dopasowaną ofertę. Podobnie, jak w przypadku wesel, udostępniamy dwa poziomy naszej restauracji.

Nie zapominamy o Państwa komforcie, Naszych najmłodszych gości mogą zabawiać nasi animatorzy, dzieci w wydzielonej sali mogą obejrzeć bajkę pod czujnym okiem naszego pracownika, a Państwo w tym czasie możecie ucztować do woli!

Atrakcje

KUCHNIA

Dbamy o jakość podawanych dań, dlatego wszystkie potrawy przygotowujemy sami. Nasze dania komponujemy ze świeżych składników dostępnych w zależności od pory roku.

Używamy wyłącznie produktów naturalnych sprowadzanych z regionu Natura 2000 i od polskich wytwórców z różnych regionów kraju.

Nasz Szef Kuchni nie używa gotowych mieszanek ani polepszaczy. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych kucharzy. Proponujemy bogaty wachlarz potraw kuchni polskiej wykreowanych z najlepszych składników przez pasjonatów kulinariów.

Zapraszamy serdecznie

Lokalizacja

Informacje

Lokalizacja
Przewięź 5, Sajenek, Augustów, powiat augustowski, województwo podlaskie, 16-300, Polska