APARTAMENTY ŁUGIELE

APARTAMENTY ŁUGIELE

Adres:
Dzierwiany, Ługiele 13, 16-407   (Zobacz na google maps)

Telefon:
608 88 83 47Cena:
Obiekt całoroczny, cena uzależniona od pory roku – od 150-200 za dobę za apartament

Udogodnienia:
 

Apartametny Ługiele

W ofercie posiadamy do wynajęcia dwa apartamenty w dużym domu na piętrze. Jeden apartament może pomieścić swobodnie 4 osoby.

Jeden apartament zawiera dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienkę, na części wspólnej jest mały hol z kominkiem i balkonem.

Na wyposażeniu jest lodówka, kuchenka gazowa, bezprzewodowy internet.

Cena wynajęcia 1 apartamentu 150-200zł za dobę.

ATRAKCJE W OKOLICY

Paintball
Dla osób, które wolą swój czas spędzić aktywnie, mamy do dyspozycji 8 zestawów sprzętu do gry w paintballa oraz specjalnie do tego przygotowanym teren. W okresie pobytu w domku gości nie organizujemy gier paintballowych dla grup z zewnątrz.

Sauna to nie tylko sposób na polepszenie zdrowia oraganizmu ale również miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się. Skandynawowie ujmują to w powiedzenie ,,stres spala się w saunie,,. Trudno jednak o pełen relaks w publicznej saunie w, której nasze towarzystwo mogą stanowić całkowicie obcy ludzie.

Nasza sauna znajduję się we wsi Ługiele koło Smolnik w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Jest ona położona w malowniczej okolicy na skraju lasu przylegająca do dużego stawu w którym po gorącej kąpieli można się schłodzić. Wychodząc z sauny od razu mamy przed sobą staw i duży pomost.

W okolicy:

"Akwedukt Puszczy Rominckiej",
Puszcza Romincka,
Jezioro Hańcza,
Wigierski Park Narodowy,
Klasztor Kamedułów.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *