KAJAKI WIGRY

D718892

KAJAKI WIGRY

 


Adres:
Remieńkiń 5b, 16-412 Remieńkiń  (Zobacz na google maps)

Telefon:
793 924 386, 794 106 603Cena:
50.00 zł

 

Spływ kajakowy Czarną Hańczą

Spływy kajakowe Czarną Hańczą są przez nas organizowane od wielu lat, zajmujemy się kompleksową realizacją spływów kajakowych rzekami na Suwalszczyźnie.

Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej bazy spływów kajakowych “Kajaki-Wigry“, położonej w Remieńkiniu, nieopodal Wigierskiego Parku Narodowego dlatego nie trudno nas znaleźć. Oprócz Kajaków dodatkowo posiadamy również miejsca noclegowe dla turystów oraz wiele atrakcji, ogniska, noclegi, pola namiotowe.

W naszej ofercie jest wiele wariantów spływów kajakowych rzekami Suwalszczyzny lecz największym zainteresowaniem cieszy się Czarna Hańcza.

Hej przygodo!

Czarna Hańcza?
To idealne miejsce na spędzenie czasu w miłym towarzystwie jak też zwiedzanie najpiękniejszych zakątków Suwalszczyzny. Serdecznie zapraszamy wszystkich Was na spływy kajakowe Czarną Hańczą oraz innymi rzekami.

Wyróżniają Nas:

Profesjonalizm
Doświadczenie
Szeroki zakres usług
Przede wszystkim PASJA

Na spływ kajakowy Czarną Hańczą przygotowujemy się tak, jak na każdą inną wycieczkę.

Trzeba zabrać wszystko to, co może być nam potrzebne i co pozwoli komfortowo spędzić cały dzień na świeżym powietrzu, w słońcu lub deszczu.
Przede wszystkim należy pamiętać, że mając kontakt z wodą, my albo nasz ekwipunek może ulec nieplanowanemu zamoczeniu. Należy wziąć to pod uwagę pakując plecak z rzeczami.
– ubieramy się wygodnie, w sportowe ubranie z materiałów szybko schnących. Rzeczy powinny być zakładane ze świadomością, że mogą być nieco brudne czy mokre, gdyż są takie trasy gdzie trzeba wyjść i przenieść kajak przez np. leżące drzewo,
– zabieramy ze sobą ubrania na wypadek zmiany pogody – ciepłe, jak i przeciwdeszczowe, strój kąpielowy w cieplejsze dni,
– okulary, krem z filtrem, czapkę,
– jedzenie oraz wodę,
– przyda się trochę gotówki np.; na jagodzianki czy pierogi

– jeśli mamy, bierzemy wodoodporne zabezpieczenie na rzeczy, takie jak : worki wodoszczelne, beczki, wodoszczelne plecaki, torby. W szczególności zabezpieczyć należy; telefon, kluczyki, dokumenty (niestety telefony dość często się zamaczają a nawet toną).
Worki na śmieci, reklamówki nie zawsze spełniają swoją rolę – poprawia to raczej samopoczucie niż naprawdę chroni nasze rzeczy przed zamoknięciem.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *