KAJAKI WIGRY

D718892

KAJAKI WIGRY

 


Adres:
Remieńkiń 5b, 16-412 Remieńkiń  (Zobacz na google maps)

Telefon:
793 924 386, 794 106 603Cena:
50.00 zł

 

Spływ kajakowy Czarną Hańczą

Organizujemy spływy kajakowe Czarną Hańczą i inne rzeki na Suwalszczyźnie. Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację, oraz wysoką jakość świadczonych usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej bazy spływów kajakowych “Kajaki-Wigry” w Remieńkiniu, nieopodal Wigierskiego Parku Narodowego. Posiadamy również miejsca noclegowe dla turystów oraz wiele atrakcji, takich jak ogniska, noclegi i pola namiotowe.

Nasze spływy kajakowe na Suwalszczyźnie są dostępne w wielu wariantach, ale to spływ kajakowy Czarną Hańczą cieszy się największym zainteresowaniem. Przygotowujemy się do każdej wycieczki kajakowej z taką samą starannością, jak do innej wycieczki.

Ważne jest, aby zabrać ze sobą wszystko, co może być nam potrzebne i co pozwoli nam komfortowo spędzić cały dzień na świeżym powietrzu, w słońcu lub deszczu. Należy pamiętać, że mając kontakt z wodą, my albo nasz ekwipunek może ulec nieplanowanemu zamoczeniu. Zalecamy ubrania wygodne, sportowe i wykonane z materiałów szybko schnących, a także zabranie ze sobą ubrań na wypadek zmiany pogody – ciepłych i przeciwdeszczowych, oraz strój kąpielowy w cieplejsze dni.

Nie zapomnij również o okularach, kremie z filtrem, czapce, jedzeniu, wodzie i trochę gotówki na drobne wydatki, takie jak jagodzianki czy pierogi. Jeśli posiadasz wodoodporne zabezpieczenia, takie jak worki wodoszczelne, beczki, wodoszczelne plecaki lub torby, warto je zabrać, aby zabezpieczyć swoje rzeczy przed zamoczeniem.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *