OLEJE DOMOWE tłoczone na zimno Artur Czarniecki

OLEJE DOMOWE tłoczone na zimno Artur Czarniecki

Adres:
Jagiełły 12 A  16-400 Suwałki   (Zobacz na google maps)

Telefon:
691 693 405 


Adres WWW:

Cena:
cennik zł

Najwyższej jakości olej roślinny!
Tłoczony na zimno.

Przygodę z olejem tłoczonym na zimno rozpocząłem w roku 2017 gdzie olej tłoczyłem prostym domowym urządzeniem na potrzeby własnej rodziny.

W momencie gdy na własnym organizmie odczuliśmy dobroczynne działanie olejów tłoczonych na zimno i ich wpływ na zdrowie i samopoczucie postanowiłem tym dobroczynnym produktem podzielić się z innymi.

I tak w roku 2019 zakład produkcji oleju tłoczonego na zimno “Olej Domowy” Artur Czarniecki dostał pozytywną decyzje służb sanitarnych i rozpoczął promowanie oleju tłoczonego na zimno.

Tak więc oddaję w Państwa ręce olej roślinny tłoczony na zimno najwyższej jakości, produkowany w tradycyjny domowy sposób.
Dzięki temu, że olej nie jest oczyszczany, filtrowany, rafinowany, zachowuje swoje naturalne właściwości odżywcze i charakteryzuje się wyrazistym smakiem i kolorem.

Po naturalnym procesie sedymentacji olej trafia w ciemne buteleczki i jest przechowywany w warunkach chłodniczych. Ten sposób zachowania ciągu chłodniczego gwarantuje to że produkt który oddajemy w Państwa ręce jest świeży w pełni naturalny i zachowuje swoje cenne właściwości.

Produkowany w tradycyjny,
domowy sposób, zachowując swe naturalne właściwości

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *