Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

OLEJE DOMOWE tłoczone na zimno Artur Czarniecki

OLEJE DOMOWE tłoczone na zimno Artur Czarniecki

Adres:
Jagiełły 12 A  16-400 Suwałki   (Zobacz na google maps)

Telefon:
691 693 405 


Adres WWW:

Cena:
cennik zł

Najwyższej jakości olej roślinny!
Tłoczony na zimno.

Przygodę z olejem tłoczonym na zimno rozpocząłem w roku 2017 gdzie olej tłoczyłem prostym domowym urządzeniem na potrzeby własnej rodziny.

W momencie gdy na własnym organizmie odczuliśmy dobroczynne działanie olejów tłoczonych na zimno i ich wpływ na zdrowie i samopoczucie postanowiłem tym dobroczynnym produktem podzielić się z innymi.

I tak w roku 2019 zakład produkcji oleju tłoczonego na zimno “Olej Domowy” Artur Czarniecki dostał pozytywną decyzje służb sanitarnych i rozpoczął promowanie oleju tłoczonego na zimno.

Tak więc oddaję w Państwa ręce olej roślinny tłoczony na zimno najwyższej jakości, produkowany w tradycyjny domowy sposób.
Dzięki temu, że olej nie jest oczyszczany, filtrowany, rafinowany, zachowuje swoje naturalne właściwości odżywcze i charakteryzuje się wyrazistym smakiem i kolorem.

Po naturalnym procesie sedymentacji olej trafia w ciemne buteleczki i jest przechowywany w warunkach chłodniczych. Ten sposób zachowania ciągu chłodniczego gwarantuje to że produkt który oddajemy w Państwa ręce jest świeży w pełni naturalny i zachowuje swoje cenne właściwości.

Produkowany w tradycyjny,
domowy sposób, zachowując swe naturalne właściwości

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *