Sauna SMOLNIKI

sauna w smolnikach

Sauna SMOLNIKI

Adres:
Ługiele 13, 16-407 Smolniki   (Zobacz na google maps)

Telefon:
608 88 83 47


Adres WWW:

Cena:

Udogodnienia:
 

Sauna SMOLNIKI

Sauna to nie tylko sposób na polepszenie zdrowia organizmu ale również miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się. Skandynawowie ujmują to w powiedzenie ,,stres spala się w saunie,,. Trudno jednak o pełen relaks w publicznej saunie w, której nasze towarzystwo mogą stanowić całkowicie obcy ludzie.

Nasza sauna znajduję się we wsi Ługiele koło Smolnik w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Jest ona położona w malowniczej okolicy na skraju lasu przylegająca do dużego stawu w którym po gorącej kąpieli można się schłodzić. Wychodząc z sauny od razu mamy przed sobą staw i duży pomost.

Nasza sauna ma swój urokliwy klimat, jest zbudowana na wzór staropolskiej chaty. W środku są dwa pomieszczenia: sauna oraz duża poczekalnia. Wnętrze sauny jest wykończone drewnem brzozowym. Sauna ogrzewana jest piecem tradycyjnym opalonym drewnem. Piec jest obłożony kamieniem na którym można polewać wodę żeby zwiększyć wilgotność.

Sauna maksymalnie może pomieścić nawet 12 osób, poczekalnia przed sauną jest przestronna i wygodna, stoi tam duży biesiadny stół.

Jeżeli chcemy się zrelaksować w cichej i spokojnej saunie z dala od miejskiego zgiełku ,gdzie nikt nam nie zakłóci spokoju to ta sauna jest dla Ciebie.

Na tych, którzy potrzebują dłuższego odpoczynku czeka wygodny dom z kominkiem znajdujący się na terenie naszego gospodarstwa w odległości 150 m. od sauny, zobacz:

Dom z sauną w Smolnikach»»

Cena za pobyt weekendowy, od piątku do niedzieli (cały domek max 12 osób) z nieograniczonym dostępem do sauny – 700 zł.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *