Sauna U BODZIA koło Suwałk

001

Sauna U BODZIA koło Suwałk

Adres:
Turówka Stara 4a   (Zobacz na google maps)

Telefon:
790 885 376

E-Mail:

Adres WWW:

Cena:
cena do uzgodnienia

Udogodnienia:
 

Witajcie wszyscy miłośnicy sauny! Serdecznie zapraszamy do “Sauny u Bodzia”, usytuowanej zaledwie 8 km od Suwałk, w miejscowości Turówka Stara 4A. Dojazd zajmuje zaledwie 10 minut.

Nasza sauna znajduje się nad pięknym jeziorem Ożewo, zaledwie kilka kroków od brzegu. Jezioro to jest polodowcowe, z krystalicznie czystą wodą i piaszczysto-żwirowym dnem. Na brzegu znajduje się oświetlony pomost z drabinką do dyspozycji naszych gości.

“Sauna u Bodzia” została wykonana tradycyjną metodą, w całości z drewna – nawet podłoga z osiki. Ten gatunek drewna jest bardzo ważny, ponieważ nie wchłania wody, ani nie nagrzewa się tak jak inne, co zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się ławek. Sauna jest opalana tradycyjnym piecem na drewno.

Nasza sauna dysponuje również dodatkowym pomieszczeniem rekreacyjnym, w którym można się zrelaksować między seansami. Poza tym, można schłodzić się w jeziorze “zimą w przerębli” lub skorzystać z prysznica z wodą z jeziora, który znajduje się na zewnątrz koło sauny.

Dodatkowo, na zewnątrz znajduje się zadaszone miejsce z stołem i ławkami. Okolice sauny są zalesione, co zwiększa atrakcyjność oraz intymność naszych gości. W okolicy znajdują się również aż trzy jeziora, co czyni to miejsce jeszcze bardziej urokliwym.

Jeśli poszukujesz sauny w okolicach Suwałk, to “Sauna u Bodzia” jest idealnym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej sauny i relaksu w pięknych okolicach jeziora Ożewo.

 

Więcej informacji telefonicznie pod numerem: 790 885 376

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *