Szurpiły – Domki u Koników Polskich

Szurpiły – Domki u Koników Polskich

Adres:
Szurpiły 23, 16-404 Jeleniewo   (Zobacz na google maps)

Telefon:
601 662 313Cena:
Cena za cały domek za dobę od 100 do 200 złotych

Udogodnienia:
REALIZUJEMY BON TURYSTYCZNY 500+
Z Kartą Dużej Rodziny – 5% zniżki – informacje poniżej.
 

Szurpiły – Domki u Koników Polskich

Oferujemy Państwu pobyt w Szurpiłach w 4 domkach letniskowych, 3 sezonowe i 1 cało-roczny. Gospodarstwo położone jest na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego przy drodze prowadzącej do grodziska Góra Zamkowa i na Wodziłki, nad jeziorem Szurpiły. Posiadamy własny pomost na jeziorze i łódki wiosłowe. Zapewniamy ciszę, spokój i dyskretny wypoczynek.

1. Pomarańczowy – drewniany, parterowy. Pierwszy, od którego wszystko się zaczęło przed 25 laty. Po kapitalnym remoncie rok temu. W domku dwie sypialnie, w tym jedna z kominkiem: 2 łóżka podwójne i dwa pojedyncze. Łazienka, w pełni wyposażone kuchnia. Przed domkiem altana, huśtawki i miejsce na ognisko. Domek przy lesie, w dolince – najbliżej jeziora.

2. Zielony – Murowany, piętrowy. Dwa lata po generalnym remoncie. Na parterze łazienka, kuchnia, salon z kominkiem z narożną, rozkładaną kanapą. Na górze dwie sypialnie – 2 pojedyncze i podwójne łóżko. Zagospodarowanie terenu jak wyżej.

3. Pod Jabłonią – Murowany, piętrowy. Jeszcze niedawno nazywał się nowy, ale teraz ma młodszego brata. Obok rośnie ponad 100letnia jabłoń, która nadal owocuje. Na dole salon z komin-kiem i aneksem kuchennym. Na górze dwie sypialnie (podwójne i pojedyncze łóżko w każdej) oraz łazienka. Zagospodarowanie terenu jak wyżej.

4. Nowy – całoroczny. Murowany, piętrowy. W ofercie od roku. Na dole ogromna weranda, kuchnia, łazienka, salon z kanapą narożną i kominkiem. Na górze dwie sypialnie – podwójne i dwa pojedyncze łóżka. Domek posiada centralne ogrzewanie. Zagospodarowanie terenu jak wyżej.
Wszystkie domki są ogrodzone i oddalone od siebie – nie widzimy i nie słyszymy sąsiadów.

Do tego w ramach pobytu: siłownia, salon gier z bilardem, tenis stołowy, własny pomost z plażą i łódkami.
A dlaczego taka nazwa obiektu – od 15 lat hodujemy koniki polskie. I poza kotami, psami i kurami są to jedyne zwierzęta w naszym gospodarstwie. Koniki są nastawione bardzo towarzysko do wszystkich i uwielbiają być przytulane i karmione marchewką. Koty i psy także, ale one nie jedzą marchewki.

Jesteśmy w sercu Suwalszczyzny i to, co zdecydowało o utworzeniu tutaj pierwszego w Pol-sce parku krajobrazowego, możemy Państwu zapewnić. Po prostu prawdziwy odpoczynek w sprzy-jających okolicznościach przyrody. Idealny punkt na wędrówki piesze i rowerowe, na wędkowanie i patrzenie w gwiazdy przy ognisku, na wschody słońca nad jeziorem i zachody za lasem na wzgórzu. Na czytanie książki w hamaku. A dla aktywnych park linowy, narty wodne, biegi długodystansowe i maratony rowerowe . Zapoznanie się z miejscową kulturą i kuchnią będącą mieszanką wpływów polskich, rosyjskich, litewskich, żydowskich i niemieckich. Miejscem, które wydało światu Konop-nicką, Wajdę, Wierusz-Kowalskiego, Leszka A.Moczulskiego czy twórcę Raksia – L.Marszałka czy z wspólczesnych Organka.

I przypominamy – to nie Mazury. Tu woda i powietrze czyste, a trawa zielona. Ciszę zakłóca śpiew ptaków a nie motorówki i dyskoteki.
Przyjazd ze zwierzętami nie stanowi problemu.

Cena za cały domek za dobę od 100 do 200 złotych – zależy od liczby osób i długości pobytu.

Więcej informacji o nas i o Szurpiłach znajdziecie Państwo na stronie: WWW.szurpily.eu

REALIZUJEMY BON TURYSTYCZNY 500 +
Z Kartą Dużej Rodziny – 5% zniżki

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *