Suwalszczyzna.net

Suwalszczyzna.net » Agroturystyka » Agroturystyka SIEDLISKO NA MŁYNIE WRÓBEL

Agroturystyka SIEDLISKO NA MŁYNIE WRÓBEL  

Adres: 16-404 Jeleniewo, Bachanowo 6
Telefon: brak
Telefon kom.: 513 61 08 12
Fax:brak
E-mail:brak
Adres WWW: http://www.namlynie.suwalszczyzna.net  
Cena: 30.00 - 45.00 zł
Powołaj sie na portal www.suwalszczyzna.net. Dziękujemy!
Opis

Serdecznie zapraszam Państwa przez cały rok do odwiedzenia siedliska wiejskiego położonego na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

W ofercie wynajęcie domu na święta, Sylwester oraz ferie zimowe.

Posesja położona jest w odległości 20 m od brzegu jeziora Hańcza, w miejscu gdzie wypływa z niego rzeka Czarna Hańcza. W pobliżu znajdują się oznakowane szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Oferta skierowana jest głównie do osób, które w ciszy i spokoju chcą wypoczywać na łonie natury.

Najbliższe sklepy spożywcze znajdują się w odległości ok. 300m. Z pewnością każdy kto jest zainteresowany taką formą wypoczynku znajdzie tu dla siebie coś ciekawego i spędzą tu Państwo niezapomniane chwile.

Noclegi

Czekają na Państwa :

- 1 pokój 4-osobowy z kominkiem i łazienką, tarasem i widokiem na jezioro
- 2 komfortowe pokoje 3-osobowe z łazienkami
- kuchnia - do dyspozycji gości

Cennik:

W miesiącach lipiec, sierpień dom wynajmujemy jedynie w całości - 500 zł/ doba.
W pozostałych miesiącach możliwość wynajęcia pokoi - od 30 zł do 45 zł, cena uzależniona od ilości osób i długości pobytu.

Na terenie posesji do Państwa dyspozycji znajduje się parking i zagospodarowane miejsce na ognisko. Do dyspozycji gości huśtawki, piaskownica, miejsce na grill i ognisko.

Na posesji atrakcją dla dzieci są zwierzęta - króliczki, koziołek i inne.

Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu - cena do uzgodnienia.

Obiekt wynajmujemy przez cały rok.

Atrakcje

Każdego roku w niedzielę przed imieninami Anny (26 lipiec) odbywa się kiermasz rękodzieła ludowego. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Obiekt znajduje się w odległości 16 km od WOSiR Szelment - wyciągi narciarskie.

W okolicy naszego siedliska są dogodne warunki do uprawiania sportów zimowych.

Aktywnemu wypoczynkowi sprzyja bliskość jeziora i szlaków turystycznych. Niewątpliwą atrakcją są także znajdujące się w okolicy lasy i zabytki przyrody.
Zima istnieje mozliwość zorganizowania kuligu i uprawiania narciarstwa biegowego.
Zapalonym wędkarzom proponujemy łowienie ryb przez cały rok.

Warto jest również odwiedzić słynne miejsca takie jak:


-Wodziłki - Wieś położona w odległości 3 kilometrów od Bachanowa. Założona w 1778 r. i zamieszkiwana przez staroobrzędowców - emigrantów przybyłych z Rosji. Znajduje się tam drewniana molenna z 1904 r - najstarsza świątynia staroobrzędowców w Polsce oraz zabytkowy cmentarz. W Wodziłkach znajduje się też drewniana bania w której można zakosztować kąpieli.


-Stańczyki - Mosty w Stańczykach są najwyższymi na linii i jednymi z najwyższych w Polsce. Długość - 200m i wysokość 36m. Postawione są nad rzeką Błędzianką łącząc dwa brzegi jej pradoliny. Przypominają rzymskie akwedukty - wysmukłe filary łączą klasyczne łuki przęseł.Most północny zbudowany był w latach 1912-1914, a południowy 1923-1926. Mosty w.Stańczykach są pomnikiem techniki budowlanej.


-Głazowisko w Bachanowie - Rezerwat położony w dolinie Czarnej Hańczy na południe od jezioramHańcza. Głazy zalegają tam na czterech terasach - w korycie Czarnej Hańczy, na dnie doliny i na dwóch terasach na stoku doliny rzecznej. Teren głazowiska objęty jest ochrona rezerwatową, jednak jest udostępniony dla turystów. Dojść można z niewielkiego parkingu położonego przy drodze z Kruszek do Błaskowizny


-Jezioro Hańcza - Jezioro Hańcza znajduje się na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i jest objęte w całości ochroną rezerwatową. Jest ono najgłębszym jeziorem na Niżu Środkowoeuropejskim i jednym z większych na Suwalszczyźnie. Przepływa przez nie rzeka Czarna Hańcza. Brzegi pokryte są licznymi głazami, w większości strome i wysokie, linia brzegowa urozmaicona malowniczymi zatokami i półwyspami. Woda bardzo czysta i o dużej przezroczystości. Dno rzeźbione rowami, dołami i stromymi wąwozami.


Zapraszamy serdecznie nad Hańcze!


NIERUCHOMOŚCI NA SUWALSZCZYŹNIE

Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:14090086:SSL routines:ssl3_get_server_certificate:certificate verify failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416

Warning: file_get_contents(http://nieruchomosci.suwalki.info/suwalszczyzna_mk.php): failed to open stream: operation failed in /home/its/www/suwalszczyzna.net/engine/engine.php on line 416


Copyright © 2002, www.suwalszczyzna.net Wszelkie prawa zastrzeżone.
Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych na stronach suwalszczyzna.net jest zabronione.
Kontakt: biuro@suwalszczyzna.net ul. Noniewicza 95, 16-400 Suwałki;


Ogłoszenia - Suwałki | Olimpijskie Ogrody | Agroturystyka Suwalszczyzna | Mieszkania w Suwałkach | Praca Suwałki